Ne mogu da narucim preko neta-gde gresim????

Started by Maki, February 15, 2011, 12:57:46 PM

Previous topic - Next topic

Maki

Pokusavam da narucim deci Omegu.Imamo i mm i ja Visa elektron karticu preko Raiffeisen banke.Vec sam je koristila i narucivala neke diskove i note iz USA i radilo je bez problema.
KAd pokusam EyeQ - stalno me odbija.Nece da mi da mogucnost razmaka za broj kartice.Na Nordic Naturals postoji samo opcija da ti za zemlju pise USA.Nema opcije za druge zemlje i mislim da me odbija zbog toga.
Para ima na racunu.
Gde gresim?IZludecu.
 

janavi

ne znam to konkretno
al kod mene neko ostavio ovaj link, da šalju voamo
http://www.omega-direct.com/
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Maki

Uspela sam preko tvog linka-ima opcija za Srbiju. :clap: :clap:
Beskrajno hvala Janavi :bighug: :flower: