Drustvo iz porodilista, kokoske i ostali dozivljaji

Started by MissL, July 29, 2010, 11:38:33 AM

Previous topic - Next topic

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Elanor

Quote from: Glitter on August 01, 2010, 03:40:04 PM
najvece su sanse ipak ako je samohrana majka sa sinom jedincem
ja sam dobila ovakvu (bez onog dela o brijanju), i ne mogu da se pozalim :)
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Xe

Quote from: Elanor on August 01, 2010, 05:25:01 PM
Isto, mada moja ima svoje momente  :girl_haha: , ali posto nismo u istoj kuci, sad mogu da se tome smejem  :girl_in_love:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Saska

gledala etiopljanku i onog naseg-skroz su simpaticni

Glitter

Quote from: Elanor on August 01, 2010, 05:25:01 PM
deo o brijanju je presudan (nije isto kad ga dobijes sa 21, 31 ili 41)

disco2000

Quote from: Marty Maraskino on July 30, 2010, 10:44:06 AM
"U istočnoj Srbiji postoji verovanje da dete koje ne dobije povojnicu u najranijim danima života neće moći da se oženi ili da se uda."
Moram da pitam mamu da li sam dobila povojnicu :think: da znam sta mi je :lol:
Nisam dobila kokosku :crycry: :crycry: :crycry: :crycry: :crycry: :crycry: :crycry: :crycry: samo tortu :'(

Nadjoh prakoren svih problema :sissyfight:

emge

Ni moja djeca nisu dobila ništa od toga, znači nećemo se svadbi napraviti :rofl:

I za prvi i za drugi sam ja pravila tortu na dan odlaska na porodjaj. Obično me nisu sačekale na povratku :lol:

disco2000

Nanny Ogg

Ajte zene, ne dram'te

Deda

Ja sam sad srela onog dr  na specijalizaciji sto smo se stideli medjusobno . Uredno se javljamo jedan drugom  :D
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Saska

sutra nam dolazi svekar da vidi mihajla. pogadjate, dobicu pile /za zamrzivac/, zaova je dobila zadatak da napravi pogacu i stize i torta. zivele babine :clap:

Deda

Unabebili

Znaci, ako sam IKAD ZAZALILA STO SE NISAM PORODILA- to je danas , na ovoj temi  :rofl1:

Placim, ali placem od smeha  :lol: :lol:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Lani

Una, nemoguće da tek sad vidiš ovu hit temu.  :lol:
Ja sam ostala dužna da opletem po ove dve s kojima sam bila sad sa Unom.  ;D
Prva je bila dan i po i druga isto toliko. Ta prva onako OK je bila devojka samo što je sve vreme išla sa boobies na izvolte po sobi  :crazy: (kao žena doji po ceo dan pa što bi ih pakovala ako već ne mora) i non-stop telefonirala na sav glas, ne obazirući se da li bebe spavaju i sl. I stalno zivkala muža s kojim je pričala nekom creepy kombinacijom hotline i bebećeg glasa. :nokti2: Znate ono kao mala nevaljala Lolita glas, tako nekako. :lol:
Nju posle dva dana prebaciše u neku drugu sobu a meni došla neka mala negde iz unutrašnjosti, sva sluđena, zbunjena, drugo dete kao i ja a pojma nema ni o čemu. Pitaju je sestre jel dojila prvu bebu, ona kao nije, nije imao ko da joj pokaže. :( Tako, s njom je stalno bilo nekih bisera ali nije ni ona bila loša, bilo mi je nešto žao, posebno kad sam je pitala kako će se zvati beba ona kao moraju još sa kumom da vide, da li se kum slaže. :crazy:
Posle kad sam pričala mami i sveki one odmah - eee, dete moje tako je to nekad bilo, kum se pitao za sve. Ma važi.  ;D
Uglavnom, bila mi je OK ekipa na celom spratu ovog puta. A ima i toga da sam se ja mnogo bolje psihički i fizički osećala posle ovog drugog porođaja pa su mi i onda svi oko mene bili superiška. :)

Deda

Lani, tacno zamisljam Lolitu  :crazy:, ja bih fijuknula od nje.