Main Menu

Shape-ups

Started by AnaK, August 06, 2010, 08:41:06 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Janko 23.7.2002.

chokoladica

jos mis e nije desilo da mi patika napravi zulj na tabanu... pored ovako bangave noge.. :think:

janavi

nije ni meni, ali ovakav krivi đon nisam do sad probala...
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Realno, ako se sećam osećaja, davno sam probala, veći je opslonac na srednjem delu stopala, između prstiju i pete, nego kod klasične obuće. Možda je tu koža manje 'ogrubela'. Nadam se da ću isprobati  :girl_smile:
Janko 23.7.2002.

dmi

meni se cini da je to potpuno individualno
nekome legnu a nekome ne
ja sam ih kupila, doduse bile su japanke
i vratila ih posle dva dana
htela sam da mrem u njima
uzasno su me bolela stopala, donji deo ledja pete
i vratila sam ih
meni nije bilo vredno mucenja
a vidim da ih ljudi masovno nose, i bas ima lepih od raznih proizvodjaca
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Gost51

ja sam htjela da probam neki dan

TINK

Ja sam ih kupila pre par meseci, ali na fazon bolnickih klompi. Nosila sam ih po kuci dok radim i bas mi je extra osecaj, bas su mi udobne. Na sadasnjem poslu dosta sedim, tako da su me bolele noge u njima, pa sam ih vratila kuci. Mada iskreno kupila sam ih u nameri da cu naci novi posao i da cu ih moci upotrebiti tamo gde su namenjene  :lol:. MM mi se smejao, kaze jesi luda kupujes obucu, a posla ni u najavi  :fool:....... aliii u medjuvremenu ja dobih posao u bolnici od 1. Juna, moguce da su mi papuce bile talicne  :girl_haha:

Mislila sam da otvorim o njima temu, tek sad vidim da postoji. Ali me je sprecilo jer ih jos nisam posteno isprobala. Javljam vam u junu  :)

veki

ja dobila za rodjendan ove
http://www.officeshoes.rs/model/patike/skechers-shape-ups/1603
nosim ih svakodnevno, cak sam ih nosila i po onom ledu zimus (vrlo nepreporucljivo, letela sam na sve strane)
prvih nekoliko dana sam imala upalu listova, onda se upala prenela i na butine. rasteretilo mi je kicmu bas bas, i jako sam zadovoljna. Nosim ih i kad cistim po kuci :lol:
Evo sad sam za vikend nosila druge obicne patike, i ukocena sam samo tako.
Planiram da skupim pare da kupim neku letnju varijantu patika ili sandala.

i nisam imala nikakve plikove, zuljeve, i nisam stopalo privikavala, mozda sam zato imala bas upalu misica.

I da posle par meseci nosenja, nisam primetila bitniju razliku u kilazi, ali su mi misici na nogama bas cvrsti i zategnuti, i celulit mi se znatno umanjio.

AnaK

Ja sam danas kupila kod kineza japanke u ovom fazonu, kao pero su lake 1.500 din, mislim da je onaj materijal guma-šta već od koga prave Crocs). Planiram da ih, za početak, nosim po kući. Utisci kad se malo združimo.
Janko 23.7.2002.

jel

pls help
hitno mi treba normalni brushalter -za mene  :)
My name is Luton, Robin Luton :lol:

jel

jao promasila sm temu  :rofl:

jel pricate o onim patikama za mrsavljenje? zahtevaju da se u njima i hoda  :lol:
kolko znam ima i reebok za 11500din
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

My name is Luton, Robin Luton :lol:

AnaK

Mogu vam reći da mi je kupovina pun pogodak. Mnogo su mi udobne i odgovaraju mi, nemam baš upalu mišića ali su na 'opip' butine zategnutije kad sam u njima nego u običnim croks. Prijaju mi leđima, ništa me ne boli.

Osećaj je meni i dalje neobičan, i nekako se nestabilnije osećam, pa s obzirom na to koliko sam ja inače sklona izvrtanju noge, čini mi se da mi je bezbednije da ne izlazim iz kuće :)
Janko 23.7.2002.

Ela

AnaK imas li kakvu sliku tih japanki ?  :)

AnaK

Slikaću ih sutra, nisam uspela da nađem sliku  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

AnaK

Janko 23.7.2002.