Main Menu

Kolica za bebe

Started by Gost51, August 14, 2010, 08:13:03 PM

Previous topic - Next topic

aleks

Lani, ja razmisljam da preuzmem od brata (poslala sam im pre nekoliko meseci). Jedva cekam da se voze zajedno  :girl_in_love:

Elanor, ovaj model koji sam ja uzela je mogao na skoro sve modele. Tako je barem pisalo...
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

aleks

Mi imamo Teutoniu od onih glomaznih i McLaren od ovih kisobran. Fenomenalna su i jedna i druga  :good:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Gost51

recimo da cifra nije bitna
zivim u kuci, tako da tezina i nije bitna
mada je zgodno kad se lako sklapaju zbog grada
bitno je da su cvrsta, stabilna
dodaci me ne interesuju, imam
jednostavna, najjednostavnija
jedino onaj dio za starije dijete mi je super

prosla su nam se raspala bukvalno
tockovi, tj gume otpadale
jedva docekali kisobran
koja su se takodje raspala

stacka

Da, ova Chicco su isto od tezih, medjutim ja sam se toliko vec ispraksovala sa njima da ih sad najopustenije podignem za metalne sipke i nosim stepenistem do ravnog dela (ovde kod nas od stanice do ulice ima jedno 20-30 stepenika, u DZ Zvezdara takodje, znaci nisu preteska).
AnaK je rekla, ima ih u svim Chicco prodavnicama, ne znam cenu ali mogu da okrenem da pitam  :kiss1:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Vila

Onda Chicco ili Peg Perego definitivno. Jaka, čvrsta, ništa s njih ne otpada ;D
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Gost51

Quote from: Vila on August 15, 2010, 01:38:48 PM
Onda Chicco ili Peg Perego definitivno. Jaka, čvrsta, ništa s njih ne otpada ;D
takva :D

Finalina

ja volim inglesinu (voyila sam i chicco) i bas bih preporucila svakome da obrati paznju na njihova kolica  (ja sam ih koristila za oboje, mislim na jedna ista kolica, a i cuvam ih koliko su dobra) .... odlicno se odrzavaju i ostaju ocuvana i pored puno pranja i vozanja, prilicno su lagana i imaju dobre tockove

ovde bih da izdvojim moj favorit:
http://www.inglesina.com/en/collection/strollers/zippy
ova kolica se sklapaju jednom rukom

Gost51

mnogi su mi preporucili bas ovaj inglesina model
koliko otprilike kostaju?

Lani

Ja ta Zippy dok sam gledala još pre Ivinog rođenja bila su pa između 200 i 300 evra. Ne bi trebalo da su sad nešto skuplja.
A to što se sklapaju jednom rukom to je premija.  :good:

Gost51

sta mislite o ovim?
cini mi se da su ova najjednostavnija pp

anelore

Da steknes sliku o cenama pogledaj
www.justclick.rs

Mi imamo Chiccova Ct.01, to je nesto kao ovaj sada EnjoyFun, koristili smo ih u prvim mesecima uz korpu za automobil (koju smo dobili). Jesu malo teza, ali meni su se super pokazala, izdrzljiva su jako. Planiramo da ih sacuvamo za kumovo dete.  :girl_haha:

Deda

Jackie, bolje neka kisobran , lakse se sklapaju, uglavnom, i zauzimaju manje prostora
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Gost51

kisobran s polozajima za malu bebu?

anelore

Dedo bre, na kisobran kolica ne mozes da natovaris kese iz kupovine.  :lol:
Ima i nekih kisobran kolica koja imaju skroz lezeci polozaj, ali ne znam da li bih ih koristila za malu bebu. Sveukupno, meni su ipak obicna kolica nekako sigurnija, ne prevrnu se kad izvadis dete iz njih, bolja je amortizacija (manje se osecaju neravnine). Ova moja Chicco-va ne zauzimaju puno prostora kad se sklope + mogu sama da stoje uspravno.

Gost51

omg nikad ih kupiti necu