Main Menu

Dlakaaaa, fuj, fuj, fuuuuuuuuj

Started by TINK, August 16, 2010, 11:44:47 PM

Previous topic - Next topic

Lani

A bre, uzeh da pijem nes i nabasah na ovu temu.  :rofl:
Ne mogu brate da gutam dlake, pa nek se vređa ko hoće. :crazy: Naučiš vremenom u životu da neke žrtve jednostavno nije vredno podnositi. :rofl:

Deda

Ja ne gutam dlake, i ne bih nikad , ako mi je gadno- pomerim i kraj price ali to moze svakom da se desi, i da upadne dlaka i musica u casu , nije mi to sad nista spektakularno.
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Zumbulica

Kao Maxic, bez blama i iskreno bih rekla (sapnula) ako vec ne mogu diskretno da zaobidjem dlaku i kafu. I potrudila bih se maksimalno da domacici ne bude neprijatno jer znam da bih se ja pojela ziva u takvoj situaciji. Ovo u nekim formalnijim posetama, a u opustenim opusteno.
Dlaku ne bih progutala sigurno  :crazy:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

janavi

Quote from: Deda on August 17, 2010, 09:34:14 AM
Ja ne gutam dlake, i ne bih nikad , ako mi je gadno- pomerim i kraj price ali to moze svakom da se desi, i da upadne dlaka i musica u casu , nije mi to sad nista spektakularno.
ja ovako
nije mi gadno, i ne bih se ni trudila da ta osoba ne primeti da sam našla šta sam našla
samo bih sklonila, i gotovo

stvarno ne vidim nikakvu dramu
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Finalina

Quote from: TINK on August 16, 2010, 11:44:47 PM
Kako se ponasate kad nadjete dlaku u hrani kada ste u gostima  :nokti2: ?
sasvim gostinski, zaobidjem je ili sasvim prekinem sa jelom ... i ako bas nije situacija, ne pokazujem da sam nasla

Quote from: Deda on August 17, 2010, 09:34:14 AM
potpis  ;)

MissL

Kod nekoga koga dobro poznajem mi je zanemarivo,  nekako k'o maxic i jana, u kaficu je ne bih takla vise
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Ivy

TINK

Ne bih je ni ja popila sa ovom pamecu  :girl_cray:. A da me je isto ovo neko pitao, zgrozila bih se  :shout:. Tako da nikad ne reci nikad  :lol:

Lako je sad pricati sa bezbedne udaljenosti  :crazy:  :lol:

Desavele su mi se ovakve situacije dosta puta, uvek sam eskivirala, mogla fino i kulturno da izbegnem neprijatnu scenu domacinu. Meni je zaista bilo glupavo da pravim scenu, jer nisam mogla da odem sa mesta desavanja  :girl_cray:..... tako da sam se zrtvovala  :nokti2:

Finalina

stvarno je grozno, ali ne razumem herojsko zrtvovanje ..... pa bre da odes u wc i da se k'o covek ispovratis, umesto da ti dva dana stomak radi ... ali sada je kasno biti pametniji ...

Dawn