Oralna Kontracepcija, Flasteri, Spirale

Started by Glitter, August 23, 2010, 03:33:51 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Muvala se sestra tu ali ništa nije radila. :girl_haha:

senka

to ti misliš da ništa nije radila, slikala te za katalog mehaničke kontracepcije  :lol:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Lani

cici

Lani

cici

Mirka

Quote from: senka on December 13, 2012, 08:36:42 PM
to ti misliš da ništa nije radila, slikala te za katalog mehaničke kontracepcije  :lol:
o bože dragi  :rofl:
što te volim tako bleskavu  :kiss1:
umirem od smeha i dalje, ner mogu da stanem
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

linga

Lani, uz sav respekt prema tvom snimanju za katalog  :rofl: , moram malo off -  Da nema Senke, ovaj forum bi bio skroz drugačiji  :girl_in_love: mene njen smisao za humor oduševljava.

Lani

Slažem se  :girl_in_love:
Nego kad ćeš ti u klub?  :baba:

jel

Quote from: linga on December 15, 2012, 09:04:06 AM
Lani, uz sav respekt prema tvom snimanju za katalog  :rofl: , moram malo off -  Da nema Senke, ovaj forum bi bio skroz drugačiji  :girl_in_love: mene njen smisao za humor oduševljava.
potpis  :clap:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

linga

Od sledeće, sad sam dobila prerano :( nisam ni stigla kod ginekologa. Moram podhitno da regulišem stres  :wall:

Ira

Jel` jos neko koristi diane 35?
Ja sam stvarno prezadovoljna, super su mi rijesile problem sa kozom i sad vidim ovo  :(

http://www.news.com.au/lifestyle/health-fitness/safety-alert-on-contraceptive-pill-diane-35/story-fneuz9ev-1226571159895

pokusavala sam ja da pravim pauzu,ali koza bukne i pojave se bubuljice
sta mi je raditi ? :think:

"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck

bubi

Ira ne znam sta pametno da ti kazem.malo malo pa je neka kampanja protiv odredjenih pilula.pre par godina je bilo mislim oko Yasmina.e sad da li je tacno ili je neka marketinska zavrzlama ko ce ga znati.