Kipar, za one koji vole velike sladolede

Started by rafa, September 24, 2010, 09:20:18 AM

Previous topic - Next topic

Glitter

ja je vodim da pijemo na plazi, oko plaze itd.  :D

maripoza

Sorry, Nelly, ali Glit definitivno ima bolju ponudu. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

stacka

Tek sad videh request za prebacivanjem teme :-[
Ucinjeno, ali sada postoje dva Kipra :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

cici



Glitter

odradila sam prve dve fondan tojte sad je red da malo na Kirpu lizem sladoled(e)  :D