Main Menu

Masina za ves

Started by Gost51, September 15, 2010, 05:54:39 AM

Previous topic - Next topic

Lani

Ju Zumbi, to je baš dugo. Meni je najduži onaj program od 95 stepeni, skoro tri sata, ovaj za šareni veš je tu oko sat, možeš da biraš da li ćeš 30 ili 40 stepeni. Isto imam neku Gorenje kao ti.

Zumbulica

Cini mi se da ranije nije bilo tako, a sad je izgleda kod svih. Sestra ima neku novu Bosch pere jos duze od moje  :crazy:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Dacko

Da, i ja mislim da je fora u novim modelima, kao radi štednje peru s manje vode, ali duže. :crazy:

Lani

Mene to baš nervira.  :crazy:

Zumbulica

Quote from: Lani on May 17, 2017, 08:51:09 PM
Ju Zumbi, to je baš dugo. Meni je najduži onaj program od 95 stepeni, skoro tri sata, ovaj za šareni veš je tu oko sat, možeš da biraš da li ćeš 30 ili 40 stepeni. Isto imam neku Gorenje kao ti.
ja mislim da su slicne  :think: A drugarica videla od mene  :lol: pa kupila istu, šizi koliko dugo pere  :lol:

Glitter

Jeste novijo modeli duze peru. Meni je uobicajeni program 60 stepeni 1000 spin i pere dva sata ravno

linga

Mi smo nedavno kupili Gorenje, ovu http://www.eponuda.com/ves-masine/gorenje-w-7723-i-masina-za-ves-cena-394049 sa inventorskim motorom, za koji je garancija 10' godina, nema četkice. Super pere,  vrlo je tiha i troši malo struje. Pere dugo to stoji, ali ima i program od 17 minuta za stvari koje treba samo da provučeš kroz vodu  :girl_haha:
60x60 je i mnogo nam znači što je veća od prethodne (7kg), jer sam uključivanje mašine 6-7 puta nedeljno svela na 3-4.

Glitter

meni je tako veliku razliku napravilo to sto je 8kg pranje, 5 kg susenje u odnosu na staru koja je bila 5kg pranje
mnogo redje je ukljucujem

AnaK

I meni je nova 8kg, ali nikad završiti s prostiranjem kad počnem  :crazy: Ali mi je fenomenalna za pranje ćebadi i pokrivača  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

NenaS

Zvuči zanimljivo i ima sve što mi treba. :good:

Ne razumem zašto su mašine 60x60 toliko skuplje od slim modela :think:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Zumbulica

I meni super odgovara 7 kg ....

aleks

Mi imamo Siemens, tip kao Lingina, neverovatno je tiha. Pere satima, ali meni to uopste ne smeta. Trosi manje struje i vode, mogu da ubacujem ves tokom programa, mogu da je programiram da zavrsi kad meni treba. Prezadovoljna sam.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

linga

Da, mi smo našu super Gorenje dali stanarima a mi kupili bili neku koja suši i pere (polovnu), i nije imala odložen start. Ludela sam! džaba mi sušenje ako osuši pa ja prostrem posle 5 dsati bude kao da su krave žvakale. Ne razmatram više mašine bez odloženog starta.
Gorenje nam se stvarno pokazalo kao dobra marka, mi u kuci sve imamo ili Gorenje ili Bosh. realno recimo Beko  čini mi se potpuno kopira neke skuplje marke pa se dobije isti proizvod za manje para, ali nemam iskustva s njima. Ova italijanska kommbinovana koju smo imali je Ardo, nikad više ne bih uzela.

stacka

Quote from: linga on May 18, 2017, 10:28:20 AM
Mi smo nedavno kupili Gorenje, ovu http://www.eponuda.com/ves-masine/gorenje-w-7723-i-masina-za-ves-cena-394049 sa inventorskim motorom, za koji je garancija 10' godina, nema četkice. Super pere,  vrlo je tiha i troši malo struje. Pere dugo to stoji, ali ima i program od 17 minuta za stvari koje treba samo da provučeš kroz vodu  :girl_haha:
60x60 je i mnogo nam znači što je veća od prethodne (7kg), jer sam uključivanje mašine 6-7 puta nedeljno svela na 3-4.

I mi smo uzeli sa invertorskim, zadovoljni za sada.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Glitter

Unazad 10 i kusur godina imam jako pozitivno iskustvo sa bekom i friziderima i masinama
I jos bitna stvar meni. Ovde jedan jedini brend koji daje garanciju 10 godina sto mi samo govori da su sigurni u proizvod (ili da su im radna snaga i delovi toliko jeftini da su ih uracunali u inicijelnu cenu ali o tem ne mogu da razmisljam :lol: )