Main Menu

Masina za ves

Started by Gost51, September 15, 2010, 05:54:39 AM

Previous topic - Next topic

Elanor

Quote from: vojka on December 18, 2012, 07:03:25 PM
pa i moja ima tri osnovna programa, koje rucno namestis  :innocent:
a nema programiranje u smislu, nema onaj elektronski deo gde moyes da namestis da yapocne sa pranjem recimo posle 24h ;)
za to ima ona spravica koja se stavi u uticnicu, preporucivala je jana negde.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

martina

moje su masine samsung, i super sam zadovoljna
a ima i jos nekoliko prijatelja samsungove masine... dobre su

mislim, moj model ti nista ne znaci, ali govorim zbog kvaliteta

stare su 3 godine
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Zumbulica

Vise od nedelju dana nemam masinu  :crycry: Pokvarila nam se nasa stara Ardo sa punjenjem odozgo, uneli smo neku rezervnu Beko iz garaze, pokvarila se na drugom pranju .... Danima jurimo majstore, a i da ih popravi nisam zadovoljna brojem obrtaja centrifuge jer zimi susim ves u susilici. Sad mi je bzvz da pored dve verovatno popravljive masine kupujemo novu ....
E tako, sad mi je lakse kad sam se iskukala  :lol:
A novu bi uzeli jednu od ove dve:
http://www.tehnomanija.rs//index.php?mod=catalog&op=product&product_id=49456
http://www.tehnomanija.rs//index.php?mod=catalog&op=product&product_id=49462
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

cici

Sta je pitanje tacno :lol:
Zavisi koliko je skupo popravljanje te dve, verujem da ce to da presudi.

Zumbulica

Quote from: cici on September 06, 2013, 11:01:40 AM
Sta je pitanje tacno :lol:
Zavisi koliko je skupo popravljanje te dve, verujem da ce to da presudi.
Verovatno se vise isplati da se popravi ova Beko, koja je solidna ali joj je centrifuga na 500 obrtaja, sto mi ne odgovara zbog masinje za susenje. A svidja mi se ova Gorenje i sve mogucnosti koje nudi, sve bih ja to koristila.

Ma nemam pitanje, samo kukam da mi bude lakse, onaj ves koji mi se u medjuvremenu gomila kao da mi na glavi stoji  :lol:

cici

Slicnu ovoj prvoj imam, super mi je, da je ne ureknem pupupu :lol:  svidja mi se sto ima toliki broj obrtaja a ja po potrebi smanjim.

Margarita

kupi novu, ove dve prodaj :D

moma

koliko obrtaja preporucujete
da znam zlu ne trebalo :D

Zumbulica

Ne znam, ako se ves susi u masini za susenje, najmanje 1000, a za letnje susenje mi nije toliko bitno.

Zumbulica

Quote from: Margarita on September 06, 2013, 11:51:33 AM
kupi novu, ove dve prodaj :D
To bi bilo super ali se plasim da bi u nasem slucaju stajale u garazi do vecnosti  :girl_haha:

cici

Ja nemam za susenje ali se brze osusi sa vise obrtaja e sad kazu da to unistava ves, ja to uglavnom za peskire koristim.

Zumbulica

Quote from: cici on September 06, 2013, 11:58:09 AM
Ja nemam za susenje ali se brze osusi sa vise obrtaja e sad kazu da to unistava ves, ja to uglavnom za peskire koristim.
Zato su super ove sa podesivim brojem obrtaja  :)

Ela

Ja sam pre par godina kupila masinu slicnu kao sa prvog linka. Leti obicno smanjim centrifugu, a zimi je bas iskoristim. A imala sam 2 masine sa malim brojem obrtaja koje su udomljene.

martina

zumbi, masine za ves su trazene zbog dijelova... i ja bih ih prodala... ma samo daj oglas... vidjeces da ces ih prodati

ali znam, sta ti pricam JA, onaj kristal od svekra i svekrve mi je jos u garazi...  :ljut:
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

cici