Main Menu

Fotorte

Started by Oli, May 05, 2009, 09:53:01 PM

Previous topic - Next topic

cici

Sta cu morala sam da redjam prave figurice :lol:  :rofl: 
Samo crni i crveni, zuti i plavi sam farbala dok nisam dobila original boju :lol: i ovog puta sam radila od gam paste, odusevljena sam kako se ponasa i koliko je elasticna.Ostao mi je komad napolju preko noce, ujutro sam ga ugnjecila zanimalo me koliko ce da se mrvi i kad se ugrejao od ruku opet je bio kao kad sam ga iz kese izvadila.Minimalno se mrvio.

Hvala :kiss1:


Vockica

Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

limun







rafa

Divna je torta.  :clap: :clap: :girl_in_love:

A cipka je apsolutno savrsena.  :girl_in_love: :girl_in_love: :respect:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

disco2000


cici



Finalina

:nesvest: .... kada dodjem sebi komentarisacu :nesvest:

cici

Ne, ne mora odmah :rofl:


bubi

prelepo i svaka cast  :girl_in_love: :good:




maxic

Torte su ludilo! Fenomenalne!

Nego farbala si gumpastu?
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Summer



David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Zumbulica

Quote from: cici on April 23, 2012, 10:00:21 AM
Sta cu morala sam da redjam prave figurice :lol:  :rofl: 
Samo crni i crveni, zuti i plavi sam farbala dok nisam dobila original boju :lol: i ovog puta sam radila od gam paste, odusevljena sam kako se ponasa i koliko je elasticna.Ostao mi je komad napolju preko noce, ujutro sam ga ugnjecila zanimalo me koliko ce da se mrvi i kad se ugrejao od ruku opet je bio kao kad sam ga iz kese izvadila.Minimalno se mrvio.

Hvala :kiss1:
Znala sam za figurice  :lol: :rofl:
Bravo, za boje, za figurice, za sve  :clap: :love32:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Zumbulica

Da, i gum pasta jeste fantasticna, ja sam je davno probala pa prestala da radim sa njom, moracu ponovo  :)
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

cici

Quote from: maxic on April 23, 2012, 02:09:19 PM
Torte su ludilo! Fenomenalne!

Nego farbala si gumpastu?
Zutu i plavu jesam, ove druge dve ne.

Hvala puno :kiss1:


Pepi

Morala sam da uključim računar da pogledam, sa telefona ne vidim dobro  :baba:
Cici, ovo je za :nesvest: Svaka čast!