Main Menu

Fotorte

Started by Oli, May 05, 2009, 09:53:01 PM

Previous topic - Next topic

stacka

Ja ne pratim ali znam da ucestvuje njih troje koje imam na FB na onom drugom profilu, vidim im slike s vremena na vreme :crazy: koliko sam ja shvatila prvobitna zamisao je bila da se prijave samo profi poslasticari ali posto im je odziv bio nikakav onda je na kraju mogao ko je hteo.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Finalina

ali to "ko je hteo" je bez ikakvog kriterijuma i to cak ne bi bilo ni lose da su malo prilagodili zamisao tome da ce biti poplaseni i nesnalazljivi učesnici .... ono deluje tužnjikavo i jadnjikavo, a to je i produkcija kriva, da se razumemo

stacka

Naravno, slazem se. Ja sam odgledala petinu prve emisije (toliko ima na YT :lol: ) i posle toga uopste nemam zelju da gledam. Onaj lik, mentor, je toliko ljigav, odavno ne videh toliko antipaticno stvorenje.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

cici

Ko se smatra profesionalcem?Onaj ko ima odredjenu skolu ili neki broj torti/poslastica iza sebe?Meni cak  nije ni sporno sto se nisu prijavili poslasticari nego sto su ovi odabrani bez ikakvog kriterijuma.Oni ne umeju ni slag da umute kako treba.A mentor je smejurija kakvu god da skolu ima i kakav god da je strucnjak, nisam videla ne znam ali kazu da jeste.Sve u svemu podseca me da decu u pesku koja prave kolacice od blata :D


maxic

Dmi torta je fenomenalna!
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

stacka

Ako se dobro secam trazili su sa zavrsenom skolom i odredjenim brojem godina rada u poslasticarnici.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

cici

Aha pa onda posto se nisu prijavili usao je ko je hteo?


Lukina mama

dmi...svaka cast zeno  :good:
Luka ,09 April 2005

Lani

Dmi genije!  :clap:  :girl_in_love:

Joj cici otvori temu malo da ogovaramo kvazi poslastičare.  :lol:
Oni što su bili kod Badija na TLC-u su sve ljudi sa svojim poslastičarnicama, manje više priznati u svom poslu, bilo je i tamo katastrofa ali bilo je i mini remek dela.

cici

Evo evo je l da kopiram i ovo odavde?


Lani

Ma jok, aj me samo podseti kad ide sledeća epizoda.  :kiss1:

cici



Lani


cici



Lani

Mislila sam da se tu lejt odnosi na sledeću epizodu, tj. da sam je propustila.  :lol:
ja ne znam ni koji je dan u nedelji, sludeše me ovi praznici.  :rofl: