Main Menu

Frizura: pletenica

Started by AnaK, April 17, 2011, 01:57:22 PM

Previous topic - Next topic

Gost51

u poslednje vrijeme napravim sebi krupnu pletenicu na svjeze opranu kosu, pa kad pustim bude divno valovita

AnaK

Quote from: gasha on April 21, 2011, 06:02:13 PM
:o kod nas oko 1000, zato sam i naucila da pravim

Mislim da je kod emgine i moje frizerke 300, kao feniranje.
Janko 23.7.2002.

emge

Jeste, kod naše frizerke je oko 300din, samo Martu često časti :)

nelly

mislim da je i kod nase frizerke oko 5 eura
juče joj je napravila lokne sa presom/mislim da ih je jana pominjala/-divne su a ona nikada srecnija :girl_in_love:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

AnaK

Prošvrljajte sajtom, ona ima sjajnih tutorijala za uvijanje što raznim vrstama papilotni, što presom, plus neke ideje za neobavezne frizurice za odmor.
Ja odgledala većinu, i večeras sam neuporedivo brže i efikasnije uvila kosu nego prošli put :)
Janko 23.7.2002.

gasha

Quote from: AnaK on April 21, 2011, 09:59:16 PM
Mislim da je kod emgine i moje frizerke 300, kao feniranje.

kod nas feniranje jos skuplje  :(
zalim jeftinu frizerku u komsiluku  :'(
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Zumbulica

Kod nas je feniranje 500  :girl_sad: a pletenice mislim da ne prave. U zivotu ne bih umela nesto slicno, mnogo sam smotana sa kosom.
Jelena je jednom imala ovako nesto, pravila joj nasa  tadasnja komsinica afrikanka koja se time bavila. Sta je ta zena umela sa kosom  :nesvest:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Ovo ide spiralno oko glave i zavrsava se sitnim kikicama.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

AnaK

Janko 23.7.2002.

Deda

Ludilo  :nesvest:
Kako je dooobroooo  :girl_in_love:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

Janko 23.7.2002.

stacka

Kako je lepa Jelena na ovoj slici, koliko ima ovde 4-5 godina? :love32:
Ja imam dve leve ruke kad su ovakve stvari u pitanju a voli, bas volim :girl_sigh:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Deda

Htela da postavim jednu sliku ali nisam uspela  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Zumbulica

Quote from: stacka on April 23, 2011, 03:37:35 PM
Kako je lepa Jelena na ovoj slici, koliko ima ovde 4-5 godina? :love32:
Ja imam dve leve ruke kad su ovakve stvari u pitanju a voli, bas volim :girl_sigh:
Ovde je imala 6 god. Hvala  :bighug:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006