Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Za nas nema sandala.  :girl_cray:
24 su nam dobre što se dužine tiče, neki modeli čak i malo komotni, ali kad dođemo do onog dela kada cipelu treba pregurati preko risa, mission impossible. :crazy: Ona taj deo stopala još uvek ima debeo i krofnast i sve sandale je tu jako zatežu, ako uopšte i uspemo da namaknemo tračice preko.  :crazy:
25 su joj opet ogromne, svi modeli. Tako mi krivo za jedne slatke Pavle, još bile na sniženju 1.400 din, ostao samo broj 25.  :girl_sad: Ali ne vredi.

AnaK

Lani, pogledajte Timberland sanade, ne znam kakav im je izbor za devojlice, ali su im modeli široki. I pogledaj Nike u Outletu u Goce Delčeva, videla sam neke divne  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

dmi

Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

anelore

Ja sam juce isto zavrsila posao sa Grubinovim sandalama -  u sivoj boji, sa dve tracice koje idu ukoso preko stopala, jednom blizu zgloba i jednom pozadi . Bile su najlepse od svih koje sam videla na raznim mestima (izuzev onih u Zari), a cena je super (2200). Uz to, Sava nosi i njihove papuce u kuci i sandale (neke sa ribicama) umesto patofni u vrticu, znam da mu prijaju, i sto je jos vaznije, da ga ne zuljaju kada ih nosi na bosu nogu (vise puta provereno).
Htela sam i ja da osacujem sta ima u Nike outletu, ali mi je trenutno to poveca cimaza.

MissL

Tek sad vidim ancicine i milenine patike :girl_in_love:
Meni je Grubin isto :good: razumem te lani, skroz :bighug: mi smo se jedva obuvali
Nemam nista da prijavim
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Lani

Joj kako sam glupa, uopšte se nisam setila Grubina.  :crazy:
Imam jedan u Zemunu svratićemo a skoknućemo i do Nike outleta.
Hvala na idejama.  :kiss1:

emge

Meni za Martu trebaju bijele sandale-cipele?
Gdje da gledam, a da budu povoljne? Nike outlet ima sandale?

AnaK

Ima, ali sportskije, nisu za haljinice :)
Janko 23.7.2002.

Gost51

mm je ani neki dan kupio bijele cipelice sa trakicom preko, ono kao opancici u boniniju, bivse borovo. ne znam da li toga ima u bg. unutra koza i ulozak. cijena 15 eur

AnaK

Quote from: AnaK on May 08, 2010, 12:48:28 AM
http://www.officeshoes.rs/model/cipela/kickers/1424

Naše su  :girl_in_love:

Htela sma da kažem mamama malih nožica, da u Alpini u Merkatoru ima nekih starih modela, Benetton i još jedna firma, preslatkih, po sjajnim cenama. Ima i nekih letnjih patika, i sandala. Vredi pogledati.
Janko 23.7.2002.

stacka

Pretpostavljam da 27 ne spada u male nozice  :girl_haha:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Tu ima šta da se probere, u toj Apini.
Danas ne stigoh od posla da odemo do Grubina a popodne sam sva ovakva :girl_wacko:, nisam imala snage.

AnaK

E, spada :) Imaju divne divne divne Beneton sandale sa zatvorenim prstima, dečačke. Lake, meke, lepe. Rade se do broja 27, pitala ja :( Cena je, nisam sad sigurna, 1.690 ili 1.990
Janko 23.7.2002.

stacka

:clap: valjda se nece rasprodati do subote, tada smo planirali posetu Merkatoru.
Hvaaaala :flower:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

AnaK

Držim palčeve da ih zateknete  :kiss1:
Janko 23.7.2002.