Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

Gost51

anak, sjajne su! bas volim ove sa debljim dijelom naprijed, duze im treba da se ostruzu. npr. jednom strugne dok je na ljuljasci i ako nema toga, gotove su, ako me razumijete :)

AnaK

Čuj razumemo, gledala svojim očima, više puta  :turpija: I meni se mnooooogo sviđaju, a njemu su udobne. Pun pogodak. I iznenađena sam da im je cena kao Cicibanova, stvarno sam očekivala razliku, i to poveliku. :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Flyingman-Junior

Mi smo juce posetili "Naturino" u Knjazevcu. Kupili smo sandale, patike i cipele za ukupno 4750 din

Gost51

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Flyingman-Junior

Kasnije cu da slikam i da postavim ovde

AnaK

Janko 23.7.2002.

aleks

AnaK, predivne su :girl_in_love:
Moje dete dobilo na poklon Ciciban kao starke  :love32: samo ga gledam i smeskam se, mnogo mi je sladak u njima.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

MissL

Bas su dobre ove jankove :girl_in_love:
a male starke :love32:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

pra-sence

Mi muku mucimo sa kupovinom cipela.Em ima krofnastu i siroku nogi,em viosk ris. Gomaila modela mu ne odgovara.
Pre neki dan smo kupili ove: http://www.pollinoshoes.com/images/proizvodi/slike.php?id=1512-350&grupa=prima
i to br.21-sa 18 na 21! pala sam u nesvest! Doduse ove mu jesu vece ali cenimda ce moci celo leto da ih nosi.
Volela bih samo kad bi ove cipelice bila malo jeftinije. Ove smo platili 3800.

Flying izgled da se isplati ici do tog Naturina(znam da ima u Rumi) sta ste sve pazarili za 4500!! :o

anelore

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

zelena

Quote from: emge on May 11, 2010, 11:15:13 AM
Meni za Martu trebaju bijele sandale-cipele?
Gdje da gledam, a da budu povoljne? Nike outlet ima sandale?
Imas u Zari bijelih sandalica, oko 22 e su, jako mekane i udobne, nesto na fazon rimljanki, skroz sa kaiscicima.
Bata ima neke mekane bijelo/boje srebro, kao eleg. patofnice, preslatke su. Za nas nije bilo broja, kod nas je cijena nesto oko 19 e.

Jankove su bas lijepe, izgledaju udobno.  ;)

Mi smo kupili Jani Zarine baletanke i neke mekane papuce/sandale, morale su se barem sijati, ako vec nemaju petu, svjetlosne signale i sl.  :-[ Martinu jako tesko nalazim obucu jer je on bas zahtjevan, tata mu je kupio nedavno patike, njih ima par pa nije frka za sandale,cekacu  do juna, ionako je kod nas pomet.  ;D

Sad vidjeh da Iva nosi 24 br, Jani je za godinu dana noga porasla 3-4 broja, tako da smo dogiurali do 27.
Martin  17.04.2002.
Jana     10.08.2006.

Flyingman-Junior

Evo da ne bude da sam samo obecao

AnaK

Janko 23.7.2002.