Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Glitter

super su, stvarno, videcemo kako ce da se pokazu...ovako na prvi pogled po kvalitetu ne zaostaje za cicibanom, modeli su im jako slicni, frodo kalupi su malo manji pa smo sad kupili sandale 31, a ciciban bi mu trebale 30...
ja iskreno cekam jesen da kupim sebi neke za zimu, posto mi je decija zimska obuca neprevazidjena

anelore

Stvarno su slatke ove Aleksine.
Dobre su i ove zenske, ali Frodo ocigledno ne pravi obucu za nas nogate Licanke - meni bi onda trebao njihov broj 42 (kao Grubinove papuce)

Zumbulica

Quote from: maxic on June 04, 2010, 03:27:21 PM
Bas su lijepe. 

Jel vasi klinci nose japanke? Ovdje izreda djeca nose, Anja da, na licni zahtjev. Vidjela sam neke mnogo slatke,ali nisam sigurna kako bi djecaci u tome trcali.
Moje nose, za ovo leto jos nismo nasli neke lepe i udobne. Meni za igru deluju bolje od obicnih papuca.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

nelly

Quote from: maxic on June 04, 2010, 03:27:21 PM
Bas su lijepe. 

Jel vasi klinci nose japanke? Ovdje izreda djeca nose, Anja da, na licni zahtjev. Vidjela sam neke mnogo slatke,ali nisam sigurna kako bi djecaci u tome trcali.
Nikola nije nosio niti će,breviše trči da bi ih nosio ,nosi ovakve slične kao što je glitti kupila malcu-za ovo leto ga čeka Grubin
a Staša ima toliko obuće(kao da su je rodile Ivy ili Glitti  :girl_haha: ) da ima i japanke samo za šetnju ,noćašnji ulov  :innocent:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Lani

Kako su dobre.  :girl_in_love:
Iva ima tri para japanki od toga su samo jedne one klasične a druga dva para imaju gumu preko pete da ne bi spadale. Nisam baš oduševljena kad ih nosi, smotana je ;D.

anelore

Ja sam juce u Oviesse-u videla mnogo slatkih sandala za devojcice, cene su oko 1700, a u Ziri je danas od 18 Shopping Night, imace  20% popusta u Oviesseu na novu kolekciju.

cici

Quote from: Lani on June 04, 2010, 11:49:48 PM
Kako su dobre.  :girl_in_love:
Iva ima tri para japanki od toga su samo jedne one klasične a druga dva para imaju gumu preko pete da ne bi spadale. Nisam baš oduševljena kad ih nosi, smotana je ;D.
Imaš moje dete :D najbolje ide bosa, mada ni tad nije najbezbednije :lol:

Lani

Summer

Sara je sinoc dobila ove, trece odozgo na stranici, bele. Trazila sam nesto udobno, da joj drzi petu, da ima dobar oblik, posto joj stopala nisu bas u sjajnom stanju. I jos su mi se svidele. Platila 3.000.

http://www.pollinoshoes.com/index.php?entry=collection&group=prima&lang=srpski&page=2

David ima neke poluzatvorene, dobio je sinoc Grubin, one klasika, teget sa snalama crveno/zuto/zeleno (1600 din). Tek kad sam dosla kuci shvatila sam da je prosle godine imao identicne, a bila sam ubedjena da sam mu kupila drugacije  :girl_blum:

Ako nekog zanima, u jednoj radnji u Imago centru, preko puta Pollina, ima obuce Pavle, Marko's, Baldino, neke Beeko, Fisher Price, po povoljnijim cenama, moze nesto da se probere od cena i modela. Iako ja za moje nisam nista nasla  :D

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Lani

Divne su i jedne i druge. Mi smo Ivi juče uzeli Grubinke, okačiću sličicu kasnije.  :)

aleks

divne su vam cipelice  :love32:
moracemo za vikend da idemo da kupimo detetu patike i sandale. Ovde se otvorio neki geox outlet, nadam se da cemo nesto da nadjemo.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Lani

Ma mi nikako da se nakanimo da odemo da kupimo sandale, ove moje i juče mrzelo,  :hm: jedva sam ih odvukla.
Za dan-dva kreću temperature od 35 stepeni, ne može da ide u patikama, sve sandale od prošle godine su joj male ili knap, skoro da ispadaju prsti.

edit: Evo ih Grubinke. Meni su se dopale neke sa kaišićima u boji kože i druge sa ciklama kaišićima ali pošto je Iva birala naravno uzeli smo zlatne.  :crazy:

A ovo su nove japanke, nikako da postavim sliku.

Beatrix Kiddo

Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.