Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

janavi

Quote from: AnaK on October 29, 2010, 10:28:29 AM
Ja baš planiram da odem, mnogo mi lepo deluju i te iz novina, i ove iz kataloga na sajtu. I uopšte ne mogu da zamislim da su u fensi Belvilu napravili neuglednu radnju.
ne u belvilu nego kod starog merkiša
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

anelore

Ovi nasi prijatelji su kupili cipele u radnji u Belvilu.

AnaK

Janko 23.7.2002.

janavi

ima "Copenex" d.o.o.
Palmira Toljatija 5
11075 Novi Beograd, Srbija
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

AnaK

Ja shvatih da je to sedište, u maloprodajnim objektima su samo belvil i city p.
Janko 23.7.2002.

janavi

pa ja videla radnju, sad nemam pojma :-[

AnaK

Kako god, ja ću u belvil, što je sigurno, sigurno je :lol:
Janko 23.7.2002.

Summer

Jao sto ima lepih modela za devojcice :nesvest: Javljajte kakve su cene, ko ode prvi  :kiss1:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Lani

Joj jeste, gledala sam one Barbie, kakvih ima.  :love32:

AnaK

Videh danas u starom merkatoru prodavnicu "Melania". Ako ima fanova, pošto ih više nema u Bati.
Janko 23.7.2002.

maxic

Quote from: AnaK on November 02, 2010, 10:16:55 PM
Videh danas u starom merkatoru prodavnicu "Melania". Ako ima fanova, pošto ih više nema u Bati.
Mi smo fanovi, ali....
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

prevodilica

Jao, fala, ja sam bas fan, nego su mi trenitno deca obuvena, al cu imati u planu da navratim ako me put nanese tuda.

Ivy

jaoooo sto su vam divne cipelice  :girl_in_love:

odusevljena sam ovim cipela(-patikama?):think:  nisu ni skupe, 30e

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11714/en/zara-sales/11080/113300/MOUNTAIN%2BBASKETBALL%2BBOOT

a ove sam mu kupila zbog sive jaknice;)

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11714/en/zara-sales/11080/13497/URBAN%2BBOOT

patike ima...gumene cizme ima...ako budemo isli na zimovanje kupicu mu neke sa krznom...i to je to do proljeca:)

zelena

Martin ima ove sive, nijesu bas identicne, proslogodisnji model. Bas su mu udobne i voli da ih nosi, samo se nama brzo odlijepila ta guma sto ide preko prstiju, mada obucar je brzo to sredio. Ne znaci da je do kvaliteta, znas i sama kakve su nama zime.
Martin  17.04.2002.
Jana     10.08.2006.

AnaK

Preslatke su, prave dečačke  :love32:
Janko 23.7.2002.