Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

janavi

preeedivne, ove prve bih i ja nosila :clap: :clap:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Deda

Ja bih nosila i jedne i druge i da se pridruzim  :crycry:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Glitter

fali jos MissL da isplace na cenu pa smo kompletirane s.Oliver ljubiteljke na temi  :girl_haha:

gasha

urbana, divne su im cipelice

moracu i ja pavle cipele malo da pogledam, do sada sam ih obilazila.
Ja sam najcesce kupovala u bnbossu neku talijansku marku na ro... :think:
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Urbana

Ma i ja sam juce  :crycry: jer za mamu nema broj, ove prve samo decje do broja 35, a s.Oliver nema moj broj samo 37 i 38....ove s. Oliver su kostale 60 evra prosle godine....mislim stvarno su sad dzabe. Zaboravih reci to je zadnji par cipela pa je zato toliko snizen.....inace mi je prvo bila otkucala 25, pa je opomenuh da na kutiji stoji 15.
Ne bojim se nacizma i terorizma imam strah o pomodarstva i primitivizma

cici

Quote from: gasha on February 13, 2011, 09:51:29 AM
urbana, divne su im cipelice

moracu i ja pavle cipele malo da pogledam, do sada sam ih obilazila.
Ja sam najcesce kupovala u bnbossu neku talijansku marku na ro... :think:
Nisam zadovolna sa njima, em su se raspadale em ga nevidjeno žuljale.Tamo imaš i Pavle uvek veliki izbor za dečake.

nelly

prelepa su oba para cipela-i ja bi ih nosila ali necu da plačem  :-\
i ja sam kupovala Pavle obucu ali sam još uvek zadovoljna Pollino cipelama/svim modelima osim strada-te su nekako naj nekvalitetnije/-meni Nikolica ima usku nogu i kod njih uvek nadjem dobar model za njega
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Vockica

Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

maxic

Vockice, Anja ima ovakve s pertlama. Voljela bih da smo joj nasli na lijepljenje , ovako svaka ima po 20 cvorova.

Pavle su super, i mi imamo jedne. Mada meni ni polino nisu lose. Ne mogu da se sjetim, mislim da su Pavle bile jedne Anjine zlatne baletanke koje su izgubile boju poslije jednog nosenja, kao da je neko krpom obrisao.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Summer

Pre neki dan mi drugarica rece kako je nasla super deciju obucu u prodavnici Outlet 5, neka zena joj isto rekla. Nikad mi ne bi palo na pamet da tamo pogledam, videla sam kroz prozor da nude neke krpe. U petak izadjem na pauzu, svratim i prijatno se iznenadim. Nije neki izbor, vidi se da su pokupili robu u nekom outlet-u, uglavnom ima po jedan-dva broja od svakog modela.  A marke Chicco, Isabela Balducci, Fisher Price, Bullboys... Cena svih modela je po 1.290 dinara! I kupila sam Sari preslatke I. Balducci cipele, a Davidu Bullboys cipela patike. Postavljene kožom, super uložak, visoko oko članka, savitljiv đon...Prezadovoljna sam. Kažu da će stoći nova tura za 15-ak dana, ali ne znaju šta.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Gost51

Quote from: Glitter on February 12, 2011, 10:01:31 PM
e da, ja da pohvalim froddo...odlicne  :good:

ti i ja stalno hvalimo frodo

Glitter

pa stvarno su odlicne, celu jesen i zimu je izgurao u onim dubokim patika/cipelama, em su i dalje kao nove em su mu jako udobne
:)

cici

Quote from: Summer on February 14, 2011, 09:30:04 AM
Pre neki dan mi drugarica rece kako je nasla super deciju obucu u prodavnici Outlet 5, neka zena joj isto rekla. Nikad mi ne bi palo na pamet da tamo pogledam, videla sam kroz prozor da nude neke krpe. U petak izadjem na pauzu, svratim i prijatno se iznenadim. Nije neki izbor, vidi se da su pokupili robu u nekom outlet-u, uglavnom ima po jedan-dva broja od svakog modela.  A marke Chicco, Isabela Balducci, Fisher Price, Bullboys... Cena svih modela je po 1.290 dinara! I kupila sam Sari preslatke I. Balducci cipele, a Davidu Bullboys cipela patike. Postavljene kožom, super uložak, visoko oko članka, savitljiv đon...Prezadovoljna sam. Kažu da će stoći nova tura za 15-ak dana, ali ne znaju šta.
Gde je to?

Summer

Quote from: cici on February 14, 2011, 12:29:57 PM
Gde je to?

Na pocetku Marsala Birjuzova, kad krenes iz Sremske, odmah prvi ulaz u ulici, sa leve strane. Ima i na Banovom brdu, ne znam gde.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.