Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Nemam pojma, videću. Thanks  :kiss1:

linga

Quote from: Dawn on February 20, 2012, 11:01:29 AM
U BnBoss outletu u Batajnici ima super Converse outlet, mi smo tamo kupili Ani neke blesave.

Na taj i mislim, to nam je usput i ima super modela za pristojne pare.

emge

Lani, prije mislim da joj je snijeg ušao odozgo. Tako su marti bile natopljene noge kad se sankala, a ja nisam fino namjestila pantalone.

Lani

Ne znam, ona činjenica gaca stalno po dubokom snegu ali sa geox čizmama joj ni tad ne budu baš mokre noge, ovo je bilo baš mokro. Sad je svejedno, svakako će joj biti male za sledeću zimu. :girl_sigh:

Dawn

Super su!
I Ani trebaju patike, dva para, jedne za šetnju, jedne za tenis.

Vockica

Dedo imala Vocka takve slatko ih je iznosila!
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

emge

Lani, Marti su noge bile natopljene u geox čizmama koje su pravljene baš za snijeg. Tad sam shvatila da je snijeg odozgo ušao...

Super su patikice, Marta ima za proljeće neke kao starke sa HK iz HM-a.

Vila

Lani, Dušan je imao jedne Deichmann zimske, od tog deitexa, i lepo su se držale. Samo sam mu za sankanje po najvećem snegu obuvala Tigar gumenjake :girl_haha: pošto su ove kratke, pa sam se bojala da ne upada sneg u njih odozgo. Inače su bile suve...
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

AnaK

:girl_in_love:

Saznah, inače da imaju još jedan Outlet, u Piramidi.

Al da znate kolike su, 37 broj :nesvest:
Janko 23.7.2002.

Saska

:girl_haha: ja se već navikla, Jova stigao do 43

Baš su dobre ove nove Jankove.

AnaK

Prezadovoljna sam - njemu se mnogo sviđaju, i svetle :lol:, a ja oduševljena što su prošlogodišnji model, pa su skoro duplo jeftinije od ovogodišnjeg  ;D
Janko 23.7.2002.

cici

Je l to prodavnica u prizemlju u hodniku?

Da li ja da placem Andrija 36 :crycry:

AnaK

Ne znam, nisam išla, u Merkatoru sam uzela flajer. Ma nemam pojma, valjda su i glomazne, ogromno izgledaju, a mamina mala nožica :lol:
Janko 23.7.2002.

cici

Aaaaaa nisi ih kupila u Piramidi :rofl: