Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

dmi

Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

anelore

Ja se ljutim na sebe sto u ponedeljak ne kupih Savi patike u onom Delta sport outletu kod mog fakulteta - em su lepe, em nisu mnogo skupe, em sad treba da se cimam do tamo (ili do onog kod Kluza), a trebaju mu patike.
Mislim na ove
http://www.amazon.co.uk/Nike-Tradition-Leather-Velcro-Trainers/dp/B002DEX8IM

Margarita

anelore, bas su lepe patike
koja im je cena?

anelore

1990 u Delta sport outletu u Goce Delceva.

Margarita

linga

A gde je taj outlet anelore?

anelore

Odmah pored Costa Coffee u Goce Delceva. Kad od DZ Stari Merkator krenes ka okretnici autobusa broj 16, predjes bul. M. Pupina, pre prvog semafora, sa desne strane ulice (gledano od DZ ka Pohorskoj).

monochrome

Quote from: anelore on March 22, 2012, 12:43:05 PM
Odmah pored Costa Coffee u Goce Delceva. Kad od DZ Stari Merkator krenes ka okretnici autobusa broj 16, predjes bul. M. Pupina, pre prvog semafora, sa desne strane ulice (gledano od DZ ka Pohorskoj).

e sad,kad si vec spomenula kostu,zivo me zanima kakva im je kafa tamo?
ovde bljaks na kub :crazy:
ja sam samo jednom popila extra kafu u uk izvan kuce,a to bese u jednom extra talijanskom kaficu.

Vila

nisam ni ja ovde oduševljena njima, bolji su neki drugi coffee shopovi
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

anelore

I ja mislim da ima boljih mesta za popiti kafu, ali priznajem da mi se bas dopada njihov Flat White. I nacelno, posle prvog soka - njihove kafe su mi bile malo previse kisele, malo previse gorke - sad sam se jos i navikla na taj ukus. Ipak najvolim Moku iz Grineta, prva ljubav zaborava nema  :lol:

Lani

Ja isto volim Kostu, posebno onaj u Goce Delčeva, sa onim ušuškanim foteljama  :girl_in_love:
I otkad se pojavio u ponudi, pijem samo flat white.

Finalina

monochrome

ma ja kafu uopste i ne pijem,ali i caj im ovde je bljaks :rofl:
sto rek'o neki nas co'ek..."ko voda od opranih guzica" :crazy:

Finalina

linga

Da vas pitam - koliko slusate sta dete hoce kad kupujete obucu? Mi smo danas od 12 do 17 tražili patike, i na kraju smo kupili baletanke  :wall:

Ono sto je m,eni bitno - stabilnost noge, dobar djon, pristojna cena, nju ne zanima, njoj je bitno da ima sljokice  :crycry: :crazy: :crazy: :crazy:

Na kraju kupismo neke simpa baletankice, a tata nek joj kupuje patike  :ljut: