Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

anelore

Divne su Masine, bas  :girl_in_love:
I Aleksine su super  :ok:

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

limun

Oba para su preslatka!  :love32:

Zavidim, mi smo presli na odelenja za velike  :crycry:

Margarita

petar je danas dobio ove patike

a pavle

(meni se ne dopadaju  :-[ )

AnaK

Meni se Pavlove mnogo sviđaju  :girl_in_love: A najvažnije je da su oni zadovoljni   :love32:

Nas tek čekaju patike, i biće to problem, koliko sam videla - u potrebnom broju više nema na lepljenje :girl_sigh:
Janko 23.7.2002.

Margarita

da, i pavle ce morati da predje na pertle, verujem vec od sledece kupovine :girl_sigh:

Saska

Ma šta im fali, što kaže AnaK, važno da se deci sviđaju.
Jova jedva navlači proletos kupljene patike 44 2/3, a čizme 43/44 pretpostavljam da nema svrhe ni da pokušava. MM je tako nenadano došao do novih dobrih čizama, a ovom ću da kupujem kad padne sneg.
Mini se srećom dopale neke patikice u Dajhmanu od 2 i nešto, a mali celo leto nosi neki fejk kroks, nemam pojma da li može cipele od proletos, javlja mi se da ni on ne može.

emge

Meni se svidjaju, isto Pavlove posebno.

Marta već godinu dana ima patike na pertle, sama ih birala.

Saška, Marku nikako ne prija crocks, a on je imao pravi - pojavi mu se žulj na unutrašnjoj strani. Baš mu je nježna nogica.

Saska

I Mihajlu je, pa sam mu obuvala čarape par dana dok mu se noga nije navikla i onda je nastavio na bosu nogu.

gasha

mardz bas su slatke, D je imao takve najke prosle sezone, sad smo uzeli adidas, naravno na pertle jer vise nema na cepanje za njega  :crycry:
mm kaze bas me briga naucice

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Margarita

koji broj on nosi?
vecina modela koje je pavle merkao pravi se do 35, koji uglavnom nisu ni imali u radnji
tamo gde su ga imali, bile mu velike, a 34 male :blink:
na kraju smo nasli 34.5

Margarita

gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

cici

I mi smo se ponovili za patike, a Andrija i dobio ultra zimske cipele :lol: nego dok nadjem sliku.
Videli smo jeden Nike na lepljenje mislim da su bile 37 ako ne i malo vece ali on nije hteo :o kad ne padoh u nesvest sto nece da mu bude lakse :lol:

cici

Ove su za fudbal i najslicnije su ovim jer ne mogu da nadjem sliku, samo imaju plavi znak
http://www.adidas.com/com/product/G63818/?ref=ZmlsdGVyJTVCY2F0ZWdvcmllcyU1RD1mb290YmFsbCZmaWx0ZXIlNUJncm91cCU1RD1zaG9lcw%3D%3D

I Sofijine

Nismo kupili sve odjenom nego nisam prijavila :lol: