Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

emge

Fina, da ne ideš posle podne :D

Finalina

Vockica

Janavi bas povoljno!
I ja sam Vocki platila 800 u Bati ali mislim da su ove tvoje kvalitetnije.
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

emge

Fina, pretpostavljam da si odložila put u Rumu zbog vremena :)

Ako jesi, možda bih mogla da ti pravim društvo kad budeš išla ;D
Kako sam dobra  :angel:

Finalina

Glitter

danas smo malcu kupili ove

emge

Glit, to su te ko Martine. Malo mi sad izgledaju labavo, jer se zatežu i nazad i naprijed :ces:
Ali za vrućine će da posluže :)

Masha

Nisu sandale, ali su platnene patikice. u cicibanu su juce snizili cene zenskih modela, tako da su one koje su bile 1600 sada 900 din. brojevi su veci, od 32-35

janavi

Quote from: Masha on June 02, 2009, 10:29:00 AM
Nisu sandale, ali su platnene patikice. u cicibanu su juce snizili cene zenskih modela, tako da su one koje su bile 1600 sada 900 din. brojevi su veci, od 32-35
tnx, pogledaću
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

Glitter

Quote from: emge on June 02, 2009, 08:16:45 AM
Glit, to su te ko Martine. Malo mi sad izgledaju labavo, jer se zatežu i nazad i naprijed :ces:
Ali za vrućine će da posluže :)
aaa tek sad videh, nase se ne zatezu pozadi, mada pretprosle godine je imao takve sto se zatezu , iskreno ne pravi razliku jer mi smo jednom zategnuli i nismo dirali :innocent:

Kafica

Ja sam tek juče otkrila šta ste sve ovde lepo pisale i kačile, te od utorka pravac Ruma :girl_smile:

Ani sam danas kupila ove espadrile da joj posluže kao patofnice u vrtiću

Ana, inače, mora da nosi duboke cipele/sandale (vidim takvih u Rumi ima), ali pošto uglavnom kleči i sedi na podu, duboke patofne se nagužvaju pozadi iznad pete, pa žuljaju, a kontam da ove plitke neće. Danas ih je overila po kući, vidi se.

edit: koštaju 550din.
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Lani

cici

Lani, pojavile su se one patikice crno-roze u Office.Za Sofiju nije bilo jer nema tako velikh.

janavi

kafice, divne su
baš liče na Anu :love32: