Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

Kafica

Hvala :kiss1: Ali podmetnula sam joj ih :lol: Dala sam joj da bira 3, kao te treće sigurno neće, a ona baš njih :lol: Ja joj kažem da nema njenog broja, ona neke druge, ja opet nema broja :lol: i ostadoše ove  :-[ :lol:
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

maxic

Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

maxic

Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

dmi

Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Glitter

Lani

Quote from: cici on June 04, 2009, 07:39:27 PM
Lani, pojavile su se one patikice crno-roze u Office.Za Sofiju nije bilo jer nema tako velikh.

:clap:

Hvala cici  :bighug:

cici

Quote from: dmi on June 04, 2009, 09:31:35 PM
mi narucili ove

Sve su divne ali ove :love32:

mango

Moji obozavaju Crocs-e i samo njih traze, a i meni slatke i prakticne su kad su tako malene. Naleteh na ovakve

al' nije bilo broja za P, moram da odem u njihovu drugu radnju. Ako nadjem imacu najsrecnije dete na svetu. Em obozava crocs, em Thomasa :)

mango

A ove ce nam biti utesna varijanta, njih ima, narucila sam u apoteci odgovarajuci broj.

Lani

Mango, medene su i jedne i druge  :love32:

mango

Quote from: Lani on June 05, 2009, 12:14:33 AM
Mango, medene su i jedne i druge  :love32:

Jesu, otprilike medene su do broja 27-28, posle toga postaju samo prakticne :)
Al' bez sale, jednom kad ih covek navuce valjda vise ni ne misli kako izgledaju koliko su prijatne i udobne ...

janavi

Vanja ne ume da hoda u njima :(
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Masha

:think: mozda zato su lagane i sljampave
Nama je nasa tetka :love32: poslala svojevremeno divne jagodica bobica i sundjer bob, jos ih nose :)

emge

Ja se ozbiljno mislil, da li da idem u Rumu danas ili sjutra :)