Obuća - iz sezone u sezonu

Started by Masha, May 11, 2009, 11:08:45 PM

Previous topic - Next topic

Gost51

Quote from: janavi on July 28, 2009, 06:41:37 PM
marty-ne i Anine druge mi se dopadaju
BAŠ

edit: Ane jackie-nine, ne AneK :P
znala sam :D
ovo je obuca the best ever
lagane, brzooblacece, ma najnaj

AnaK

Quote from: janavi on July 28, 2009, 06:41:37 PM
edit: Ane jackie-nine, ne AneK :P

Nisi ni morala da naglašavaš, ja i imam samo jedne  :crycry:
Janko 23.7.2002.

Finalina

ja sam u prodavnici Cipelici ( u Nisu ) kupila dva para jesenje obuce, za decu, po neverovatnoj ceni od ukupno 2600din

cici

Samo vas gledam i zavidim.Sofija i dalje nosi baletanke sa čarapicama :wall: :wall: ili joj je široko ili je žulja ili izvrće noge dok hoda.
Divna vam je obuća i za dečicu a i za velike.

Gost51

a pa i mi vrlo cesto nosimo ove otvorene sa carapicama
sve zavisi od gospojicinog raspolozenja

Finalina

moja deca samo papuce nose na bosu nogu i one sandalice za plazu

kod nas se sva letnja obuca nosi sa carapama, sto je ( bar ja tako mislim) bas dobro

mada nisam ja to tako striktno sugerisala, samo su navikli da su im stopala "obucena" ..... iako obozavaju da hodaju bosi, po kuci, na placu ....pa cak , ponekad i u parku :D ..... traze da nose carapa i imamo ih puno onih plitkih, nazuvica

cici

I ona nosi te nazuvice.Jedino da je pustim da nosi japanke za plažu, ali to nije za park i trčanje.

Gost51

i meni su rjesenje te plitke carapice

Finalina

suva noga, nema opasnosti od nekih problema sa kozom stopala, ne iritira je obuca i imace dobru naviku da cuva svoje noge ( narocito je to vazno za nosenje sportske obuce)

moji su stalnu u pokretu, papuce i japanke ( nikada nismo ni kupili) ne nose , a u obdanistu su zabranili dolazak u takvoj obuci

kada je za priredbu uz svecanu haljinu i neke nove sandale trazila da obuce carape ja sam ostala zabezeknuta kada je rekla "nije svecano da idem bosa"

cici

I treba takva obuća da bude zabranjena za vrtić, nije zgodno trčati u takvoj obući.

Glitter

na sandale sa otvorenim prstima nosi carape  :wall:

papuce i slicna obuca nisu mu ni u planu dok se ja budem pitala :lol:

Gost51

Quote from: Glitter on July 29, 2009, 05:37:19 PM
na sandale sa otvorenim prstima nosi carape  :wall:

i ja sam :wall: ali sam prestala

prevodilica

el vi to pričate o mom detetu?  :rofl:

nema šanse da obuje sandale bez čarapa, to je prava retkost
srećom, ima ovih nazuvica dovoljno

Finalina

jutros je otisao u malo kracim doklenicama, u sandalama .... vuce on njih da ih navuce, a je gledam i ne verujem..... kao nemacki penzioner na letovanju duz Jadranske obale, ali u setnji :D

gasha

Blago vama, moji mrze carape, jedva ih nateram da nose kada je malo hladnije, inace japanke nose non stop, D je na moru samo to nosio i u setnju i na plazu.

I mrzim sto u nasem vrticu dozvoljavaju japamke i papuce, jedva ubedim decu da oni to ne mogu.
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.