Main Menu

Igracke - preporuke!

Started by Gizmolina, May 12, 2009, 10:10:40 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Eeee, ovo mi je bila biznis ideja, ali nisam imala početna sredstva da je realizujem. Svakao, radujem se što neko jeste:

http://www.klickerbox.com/
Janko 23.7.2002.

Glitter

videla sam ovo skoro, odlicna je ideja  :good:

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Blue

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Praslin

Ovo bi nama dobro došlo, mada bi verovatno Vidu vrlo loše išlo, pa bi se demoralisao :girl_sigh:

Mi smo danas nalateli na neku simpatičnu igru "Brainbox", pa smo kupili ovu za najnapredniji nivo, mada mislim da će Vidu biti malo teško u početku  :-[
Niži nivo mu je prelak, a do ovog odgovarajućeg (verzija "Svet") će valjda uskoro doći  :-[
Mnogo slatka igrica  :girl_in_love:
http://www.laguna.rs/v3405_vest_u_prodaji_edukativne_mozgalice_brainbox_laguna.html

"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Deda

Super je ovo sa igrackama
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

Quote from: Praslin on March 07, 2015, 10:01:04 PM
Ovo bi nama dobro došlo, mada bi verovatno Vidu vrlo loše išlo, pa bi se demoralisao :girl_sigh:

Ma meni je ideja super, a može da se napravi sopstvena verzija, odštampaju reči, pa se porodično izvlači u krug. Onda možeš da biraš reči  :turpija:

Sad ću ove mozgalice da proučim, prvi put vidim.
Janko 23.7.2002.

Praslin

AnKa, dobra ideja  :good: :good:

Mozgalice su super  :good:  Kutija je puna kartica. Na svakoj kartici postoji slika sa dosta detalja. Izglačiš karticu, onda je gledaš 10s, dok ne istekne mali peščani sat, onda bacaš neku čudnu kockicu, pa prema broju koji si dobio biraš pitanje sa poleđine kartice, a koje je u vezi sa nekim detaljem sa prednje strane kartice. Ako znaš odgovor, zadržavaš karticu. Ko skupi više kartica u roku od 10 minuta, taj je pobednik  :good:

"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Nanny Ogg

Ijaooo kakve sam igračke otkrila  :love32:

http://www.eyethinkinc.com/  (BusyBody mi je favorit  :girl_in_love:)

Uopšte ne kapiram jel šalju van USA i pod kojim uslovima?

Ajte zene, ne dram'te

AnaK

Ja nađoh samo ovo:

QuoteShipping to Other Countries
All orders are shipped via the U.S. Post Office. Prices do not include any applicable customs fees. Estimated delivery is 4 to 10 days. Customer agrees to pay all and any customs fees you could incur. Estimated delivery is 4 to 10 days.
Janko 23.7.2002.

Nanny Ogg

Hm, meni to promaklo  :-[

Mislim se da se usudim da naručim neku, mnogo su mi se dopale..ovaj BusyBody npr je oko 20 evra  :think: Al ko zna carina kolika je  :shout:

Ajte zene, ne dram'te

AnaK

Ne može carina da bude mnogo, max 50% carina+PDV, ali na cenu pošiljke + poštarine. E, ta poslednja stavka može da bude sumanuta. Al' probaj da naručiš, dok te vodi kroz proces videćeš i ima li nas na spisku, i ako ima, kalkulaciju poštarine.
Janko 23.7.2002.

Nanny Ogg

Ima nas na spisku, al kad kliknem "calculate", vrati me korak unazad  :crycry:

Ajte zene, ne dram'te

AnaK

I mene, ali sam išla dalje u popunjavanje narudžbenice, i dobila ovo:

International Shipping (Excludes customs fees to be paid by customer)
$23.95
Janko 23.7.2002.