Main Menu

Igracke - preporuke!

Started by Gizmolina, May 12, 2009, 10:10:40 AM

Previous topic - Next topic

maxic

Moj Milosh kao Sofija :love32: Ovo dvoje ne.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

linga

Elanor

Quote from: Lukina mama on January 13, 2011, 07:46:50 PM
http://www.leapfrog.com/tag/

ovo sam uzela luki za Bozic, nismo ga nesto preterano radili ali cini mi se da je ok.
tag je sjajan, postavljala je sorciere vec na jednoj od tema. istina, milena za sada uglavnom 'cita' stranu s abecedom, stalo joj je da nauci a tako moze sama :)
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Lani

http://www.hasbro.com/shop/details.cfm?guid=2CD25256-19B9-F369-D9B1-DA3D3218D290&product_id=25820&src=endeca

U Turbo limaču ima ovaj fen koji govori, videli danas i oduševili se, postoji verzija na našem jeziku, nešto pevuši i govori Izgledaš divno draga i slične stvari.
Divan poklon za šmizle koje vole da se doteruju i poziraju. :girl_in_love:

Margarita

jaooo, fen koji govori :love32:

kod nas trenutno hit br. 1 - twister
odmah za njim 'potapanje podmornica' i 'operacija izazov'
mada ovo mozda moze i u drustvene igre :think:

cici

Mi smo se sinoć u gostima igrali ovoga i super smo se zabavili osim Andrije  koji je imao najlakše i nije mogao da pogodi  :rofl: :rofl: bio je spanać i setio se apsolutno svog zelenog povrća sem toga  :rofl:

Lani

Aha, ovo je super igrica, to sam ja igrala sa društvom na faksu, smišljali poznate ličnosti.  :rofl:
Preporučivala je senka mislim nedavno.

Deda

Je l'ima taj fen za matore   :crazy: ?
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

cici

Ne sećam se.Ali  nije za decu mladju od 6.Na kutiji piše 7+ .

Lani

Quote from: Deda on February 07, 2011, 09:34:58 AM
Je l'ima taj fen za matore   :crazy: ?

Nema, ali može i ovaj da posluži, baš je dobra fora, da imaš fen koji ti deli komplimente dok se sređuješ. :turpija:

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani

Quote from: cici on February 07, 2011, 09:06:35 AM

Mi smo se sinoć u gostima igrali ovoga i super smo se zabavili osim Andrije  koji je imao najlakše i nije mogao da pogodi  :rofl: :rofl: bio je spanać i setio se apsolutno svog zelenog povrća sem toga  :rofl:

Da pohvalim ovu igricu, siti smo se izigrali sad na Zlatiboru.
Čak se i Una igrala tako što bi Iva sedela iza nje i piskutavim bebećim glasom postavljala pitanja.  :lol:

Deda

Super su sve njihove igrice , gledla sam u Metrou skoro, ima i neke sargarepice , bas mi se svidja
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

rafa

Ovo je univerzalno za sva jezicka podrucja, jel da?
Nema nikakvih natpisa, bitne su samo slike?

(mogu ovde da donesem pa da se igramo sa Kipranima, zato pitam :-[)
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Lani

Ima natpisa gore, na slovenačkom, srpskom i hrvatskom  ;D ali ipak je slika u prvom planu tako da nema veze to gore što piše.