Main Menu

Igracke - preporuke!

Started by Gizmolina, May 12, 2009, 10:10:40 AM

Previous topic - Next topic

jel

znala sam da se necete slagati samnom oko onoga sto ja zovem 'bespotrebim igrackama'
i volela bih kad biste pokusali da me ubedite u suprotno...

ja mislim da ima roditelja koji bacaju pare na gluposti
ne mislim na vas konkretno nego uopsteno  :bighug:
iskreno, nisam citala temu

i da nista ne moze da zameni roditeljsku paznju

cekam 
:dog:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Praslin

Ne razumem zasto posedovanje plisanog konjica podrazumeva izostanak roditeljske paznje  :think:

"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

AnaK

Quote from: jel on December 13, 2011, 09:51:01 AM
znala sam da se necete slagati samnom oko onoga sto ja zovem 'bespotrebim igrackama'
i volela bih kad biste pokusali da me ubedite u suprotno...

Ja ne razumem baš u šta treba da te ubeđujemo? Da ono što ti smatraš bespotrebnim neko drugi ne smatra? Da je ono što je tebi bacanje novca na gluposti nekom drugom smisleno?
Ja nekako volim i sebi da ispunjavam želje, koje nisu uvek neophodne, pa tako i detetu. Mišljenja sam da ne mora sve da bude samo korisno, može samo da pričinjava zadovoljstvo. Malo li je  ;)
Janko 23.7.2002.

Lani

Jel, ne vidim što bi te bilo ko ovde ubeđivao u suprotno, svako radi kako misli da treba.
Ja recimo volim da igračka ima i neku drugu funkciju osim lepote ali evo nedavno sam kupila Ivi onaj karusel koji je samo lep i ništa više ali verujem da će mu se mnogo više obradovati nego što bi se obradovala npr. nekoj edukativnoj igračkici. A to je i najbitnije, da ih igračka usreći, pa onda sve ostalo.

Linga, Star song nisam videla odavno  :( ali ima nekih drugih ponika na taj fazon.

edit: Pisala u isto vreme kao i AnaK, pa i nju da potpišem.  :)

anelore

Elanor

praslin, star song je my little pony igracka: poni beba s veeelikim ocima koja peva kad joj pritisnes stomak.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

linga

Praslin, ovako nešto, ima ih više vrsta, ona hoce najvecu  :D

Lani

Ja sam u Dexy co videla nedavno 2 vrste ali ne i ovu sa slike... tj. ne Star song, ove druge se ni ne zovu Star song.

Praslin

cu da pogledam da li ima ovde u NS

"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Beatrix Kiddo

I ja sam onomad vidjela u Dexy co, samo što nisam ni znala da ih ima više vrsta, pa ne znam je li isti ovaj bio...

Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

MissL

Quote from: AnaK on December 13, 2011, 10:35:37 AM
Ja nekako volim i sebi da ispunjavam želje, koje nisu uvek neophodne, pa tako i detetu. Mišljenja sam da ne mora sve da bude samo korisno, može samo da pričinjava zadovoljstvo. Malo li je  ;)

:good: :good:

A i ovo je bre tema o igrackama :ljut:

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

lakalut

Quote from: linga on December 13, 2011, 09:26:02 AM
Da li je neko video skoro Star song, Jana ga odaavno želi?

Linga, videla sam tog konjica u Aksi na Banovom Brdu, ali pre cca 3 nedelje.

Moja devojcica se bas izigrala sa slicnim tim My Little Pony konjicem koji se leci i presvlaci, to nam je jedna od najboljih igracaka, sad se i malisa igra sa njim slatko.
L: april 2006.

J: septembar 2009.

nelly

Quote from: Praslin on December 13, 2011, 08:55:02 AM
Dawn i Limun,
i ja sam tako narucila, dobila potvrdu narudzbine i nista dalje. Vec sam mislila da mi nece ni slati, kad sinoc stize SMS sa obavestenjem da ce mi kurir doneti danas igracku. Pa sad cekamo  :girl_smile:

Ja bih opusteno dala 100e za konjica da imam i da dete mnogo zeli. Kapiram da dete koje nema zivog ljubimca moze u tu igracku da utka mnogo emocija  :love32: Ali mi zao i 500 din. da dam za nesto glupo sto nece ni pogledati kad dodjemo kuci, pa se od toga malo natezemo nekada.  :ljut:  Mada sada uglavnom trazi da kupi bas stvari sa kojima se super igra. problem je sto je sve skupo, jer je uglavnom sve LEGO  :crycry:
e upravo zbog ovog što sam pojačala ga Staša neće dobiti...
baš sam pričala sa njom o tome da ima i kucu i macu sa kojima može da se poigra i pomazi a da u ovakvom konjiću mnogo više uživaju deca koja nemaju svoje kućne ljubimce
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

rafa

I Teodora je obozavala svoja dva ponija (nisam htela da kupim dva majke mi, oba je dobila  :lol:).
I sad se ponekad igra. Ok, samo ponekad.  :)

Ne bih sad o igrackama, iako smo na temi o igrackama, samo da doprinesem i kazem da u uzrastu u kom su mi sada deca, toliko silno vreme provedeno sa roditeljima (kvalitetno i edukativno, podrazumeva se  :D) je krajnje precenjeno.
Moja deca od 9 i 6 imaju ogromnu potrebu da se igraju sa svojim vrsnjacima. Vremena provedenog sa nama im je preko glave.  :innocent:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception