Koliko vam je trebalo da se odlucite za drugu bebu?

Started by pra-sence, May 12, 2009, 10:24:41 PM

Previous topic - Next topic

pra-sence

Zene,sta da vam kazem,svaka vam cast ;)..ja trenutno stvarno nemam zelju za drugim detetom ali naravno ko zna sta zivot nosi,mozda se predomislim jednog dana pa pozelim jednu Hanu :love32:

cici

Ivy

Quote from: bubi on May 13, 2009, 01:32:56 PM
mi smo odlucili da radimo na drugom detetu od marta prosle godine.
nije bila dovoljna samo odluka niije nas htelo imala sam dva spontana od maja-januara.

tako i mi , mozda koji mjesec ranije poceli sa radovima...ostanem trudna u aprilu ali u junu izgubim bebu...od oktobra opet... par mjeseci radova sa puno nervoze..koju sam prenosila na mm-a...i stop...dogovorili smo se da ipak sacekamo...a do kada bog zna...trenutno ne razmisljam o tome...treba da pocnem da radim, zavrsim faks...obuku...

maxic

Ivy :bighug:

Meni se cini da ih nisam rodila u ovom razmaku, tesko bih se odlucila i na drugo, da ne govorim o trecem.
Kako vrijeme odmice, stvarno je lakse. Da sam bila pred nervnim slomom vise puta, jesam. Da su se radjali obrnutim redoslijedom, opet ne znam da li bi ih ovoliko bilo... Ovo su sve neka razmisljaljanja " iz ove pameti".
Nekako sam znala da hocu jos jedno, nisam imala vremensku odrednicu, a Marko jeste bio iznenadjenje.
Kako se tada progurao prije nego sto smo se osvjestili, tako se i danas gura, i sto rece Masha, potpuno stoji.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07