Razne vesti - koncerti, predstave i ostala gostovanja

Started by rafa, May 14, 2009, 03:05:35 AM

Previous topic - Next topic

Glitter

Ja sam imala pre nekoliko godina slucaj gde mi je stizao sms od banke da moram da autorizujem podizanje kesa sa automata u Krusevcu. A ja slucajno u to vreme bila ovde. I onda sam ja kontaktirala banku da prijavim to i ispostavilo se da jeste bio pokusaj zloupotrebe

Ali ovo senkino nema nikakve logike. Ne proverava eventim zloupotrebu oni prodaju kartu i uzmu kintu. Zloupotrebu proverava banka ili pojedinac ako ima nekih sogurnosnih propusta.

Mislim fotka sa karticom moze biti bilo cija. Mislim previse nelogicnosti

AnaK

Morma priznati da nisam imala mnogo izbora, oću da verifikujem karticu na procesore, to je procedurra. Neću, ne moram. Al' meni treba, pa odradih.
Za senkin slučaj nemam pojma, ja bih verovatno slikala i poslala, bez mnogo analize.
Janko 23.7.2002.

Glitter

Quote from: AnaK on April 07, 2015, 08:56:11 PM
A pa traže i dokument sa slikom, i najčešće izvod iz banke, ne stariji od 3 meseca. I neki račun za dokaz adrese.

Hoću reći, pošto sam karticu slikala više puta, nemam neki utisak da je ta fotka s pokrivenim ciframa neki prostor za zloupotrebu. AL' nemam pojma.  :think:
izvod iz banke tek nemaju pravo da ti traze
Kapiram za racun to je ovde praksa ali samo zato sto nema klasicne prijave prebivalista. Sto je u Srbiji glupost jer su racuni mahom na vlasnika stana. A racun za mobil i se ne racuna.
Nama su ovde trazili za potrebe nekog atikorupcijskog neceg i akta o pranju novca trazili dokaz o identitetu i to racun i pasos original (koji kopiraju i vrate) ali ovo je advokatska kanc sa kojom imamo ugovor o zastipanju.
Izvod iz banke nam trazilo imigraciono kao dokaz da plata kpju smo prijavili zaista postoji. A to opet se radi pod strogom legislativom.
Poslodavac ako uplacuje platu na racun trazi broj racuna (i ovde i u srbiji) te to nista novo.

Bas mi je ovo zanimljivo na cemu baziraju tu traznju

MissL

Valjda se ostavljaju i neki drugi podaci pri kupovini i placanju karticom, pa ako bas hoce da proveravaju fotokopija kartice je prilicno nepouzdan nacin potvrde identiteta :crazy:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

AnaK

Ма имали, немали, то ти је ситуација хоћеш или нећеш. Моја прича је у ствари само искуство да није ретко и неуобичајено.
Janko 23.7.2002.

disco2000

Dawn

Ana, Dtaja i ja ćemo da vam mašemo sa livade  :lol:
:clap:

AnaK

Janko 23.7.2002.

Dawn

Ovo je okvirna setlista, da vedžbate  :baba:

·  Let Me Entertain You
·  Rock DJ
·  Monsoon
·  Tripping
·  Royals / Bodies
·  The Road to Mandalay
(with Baskery)
·  Swing Supreme
·  Ignition
(R. Kelly cover)
·  Motherfucker
·  Better Man
(with Peter Williams)
·  We Will Rock You / I Love Rock 'n' Roll
·  No Regrets( Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, moja omiljena)

·  Candy
·  Come Undone / Still Haven't Found What I'm Looking For
·  Feel
·  Millennium
·  Kids
Encore:
·  Bohemian Rhapsody
(Queen cover)
·  Angels

disco2000

:think: kad da mu se priključim na bini, dielma je teška :lol:

stacka