Main Menu

vege week:)

Started by monochrome, March 06, 2012, 10:34:01 PM

Previous topic - Next topic

Glitter

To je to
Aleksa pre bira ovo nego neku tipicniju grickalicu ili slatkis

monochrome

stelka voli takve stvari, a voli i twigletse...njih bas obozava...vegetable crisps i one cron cakes...

Glitter

Ja ne mogu twigletse meni smrde

monochrome

i md-om...ne podnosi ih, iako voli marmite...
stelka i ja obozavamo, ali smrdimo posle ko tvorovi :lol: :lol: :lol:

AnaK

Janko 23.7.2002.

monochrome

 :balavi:
ali sve sto obozavam :girl_in_love:



Zumbulica

Glitt, pravim prvom prilikom  :good:
I ova corba mi je na spisku  :good:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....


AnaK

I meni je ova maxic čorba mnogo zanimljiva, po dva osnova. Prvo, da probam pečeni karfiol, deluje kao nešto što bih volela. Ona kari pasta, može li kod nas da se kupi?

Ja boraniju ne podnosim, nedavno sam otkrila jedini način na koji mogu da je jedem.

Ovaj:

http://www.minimagazin.info/2013/01/25/okusi-italije-zelene-mahune-sa-bademima/
Janko 23.7.2002.

monochrome

ovo sam pravila ana...super je :balavi:
mislim da si bas ti ranije postavljala :think:

AnaK

Jesam, ali se više ne sećam gde, pa rek'o nek stoji i ovde, lakše ću ga naći :lol: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Glitter

Quote from: AnaK on September 23, 2014, 11:08:42 PM
I meni je ova maxic čorba mnogo zanimljiva, po dva osnova. Prvo, da probam pečeni karfiol, deluje kao nešto što bih volela. Ona kari pasta, može li kod nas da se kupi?

Ja boraniju ne podnosim, nedavno sam otkrila jedini način na koji mogu da je jedem.

Ovaj:

http://www.minimagazin.info/2013/01/25/okusi-italije-zelene-mahune-sa-bademima/
odlicno pitanje, ja nisam vidjala...mad aja i nemam fokus na indijsku hranu, time se u kuci Stiv bavi