Main Menu

Uvodjenje nemlijecne ishrane

Started by Despina, May 14, 2009, 10:31:59 PM

Previous topic - Next topic

disco2000

Prokelj, solo, pasiran, i nije bila odusevljena... a onda sam joj dala jedan, onako u komadu :rofl: grickala i mljackala :lol:

stacka

Lako je njoj da gricka kad ima cime :girl_haha:
Masa klopala do sada: jabuku, bananu, krusku, krompir, sargarepu, bundevu, karfiol, prokelj, brokoli, milupu kukuruzni griz.... sta bi mogla sledece da joj dam  :think:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Saska

meso...

Mihajlo je jeo jabuku, bananu, sargarepu, krompir i bundevu. Najbolje je prosla bundeva, najlosije sama banana, ali u komb. sa jabukom smlati punu ciniju.

sutra cu da probam krusku

emge

Meso?

Ja sam počela Marku da kuvam povrće sa mesom prekjuče.

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

emge

Ja sam počela sa pilećim bijelim. Sledeće ću teleće ili juneće. Malo mesa, jedna kockica :)

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

Vec meso? Kako vreme leti :nesvest:
P je probala zutu boraniju. Sa maslinovim.
I vecera redovno vec dve nedelje.

stacka

Stvarno, dva obroka? Znaci, mogla bih Masi da uvedem jos jedan, nije red da nas mukica gleda kako klopamo uvece a ona nista :girl_haha:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

Pa, da, koji dan posle Ngod. Pisala sam negde...kako nas je gledala dok smo vecerali. Prvi put sam videla tako nesto (kao kuce :rofl: )

stacka

E, pa secam se kad si pisala :girl_haha: nego nisam skapirala da vam je preslo u rutinu. I, sta joj das za rucak a sta za veceru? Meni manjka ideja :girl_sigh: kao da mi je prvo  :fool: :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Gost51

nama se opasno priblizilo
moracu da iscitam temu pazljivo

je l ovo sve sto jedu masa, mihajlo, petra, marko blendano ili gnjeceno viljuskom?

joj kad se sjetim kockica mesa :love32:

Gost51

i, da, je l oni nisu nista pili, jeli do 6 punih? Voda? Ivana nije ni vodu. Kako sad da je uvedem? Posle obroka? Kasicica ili flasica?

Gost51

vec neko vrijeme guta ocima i hoce da sjedi za stolom dok jedemo

i, da, neki dan mi je rodbina sa sela rekla da ce mi dijete biti gluvonijemo
jer nisam davala vodu

disco2000

Petra pije vodu, pomalo i caj, od rodjenja i to joj dajem iz soljice ili kasicicom. Dajem kad god, sada trazi tokom obroka malo i posle. Klopa je blendirana, ali bude i mrvica, nije skroz glatka.
Za veceru dobija zitarice, Milupin pirinac i Hippov pirinac/kukuruz, preci ce sad na one "sa vocem" :rofl: Za rucak isprobavamo voce ili povrce. Nesto mi se i ne svidja raspored...