Dzidzabidzice za nase klince i klinceze

Started by stacka, October 31, 2012, 08:36:58 PM

Previous topic - Next topic

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Vockica

Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

anelore

Nama je Mica Heklica zavrsila kape - iste za mene i Vidocku, crno-bela sova za Savu, jedva cekam da mi stignu.

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

limun







stacka

Pala tema u zaborav ali sam naletela na ovo na FB i reko' da podelim sa vama.

Princezina haljina

https://www.facebook.com/PrincezinaHaljina

Inace, na ovom zavrsenom Decijem sajmu je bila i Ninia, uzela sam Masi haljinicu za rodjendan, iz proslogodisnje kolekcije, jedna jedina ostala a ona se u'vatila za nju. Videcete u junu slike  :girl_haha:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

monochrome

kupila sam maloprije stelki dzejn oustin stajl haljinu za £1 u second hand-u :love32: :clap:
neko sasio...predivna je :girl_in_love:
ne znam da li ce joj biti dobra...slikacu kad se osusi ;)

sve dzidzabidze su  :love32:

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.