Main Menu

Putna apoteka

Started by Despina, May 15, 2009, 03:36:45 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Dermodrin je čist antihistaminik, baš je za ujede, alergije i sjajno eliminiše svrab. Ja ga kupih u Tivtu, po preporuci u apoteci, urnisali su nas Cg krvoločni i bešumni komarci. Bukvalno od jednog mazanja se svima povlačilo i prestajalo da svrbi. Vidim da imaju predstavništvo u Srbiji, pa verujem da ga ima i po našim apotekama.
Janko 23.7.2002.

Glitter

nama fenistil radi kod tih ujeda, mada mi se super pokazao kod opekotina

Zumbulica

Samo da prijavim da nam nista, hvala bogu, iz putne apoteke nije trebalo. Osim diklofenaka  :girl_haha:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

stacka

Da podignem temu, postaje aktuelna.

Takodje, da priupitam  - prethodnih godina smo na more nosili one kao flastercice koji se zalepe za garderobu ili iznad kreveta, protiv komaraca i sad naravno nema sanse da se setim kako se zovu. :crazy: Da li neko mozda zna?
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Tchi

meni protiv komaraca to nije pomagalo, ne znam kako se zove nalazila sam u apoteci, jedino sto jeste i sto ne smrdi je raid komprimovani pesak, ne znam zasto ali on stvarno pali

stacka

Nama je bilo super ali su me danas u dve apoteke gledali belo kao da trazim ne znam ni ja sta :crazy: ako se setis kako se zove, plz napisi. :kiss1:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

To beše Chicco?  :think: Ja sam to samo jednom koristila, još dok je Iva bila beba, posle toga svakog leta isključivo Autan za mazanje a Raid za u utičnicu.

stacka

Nije Chicco :girl_sigh: ali jeste neki italijanski proizvodjac.
Od koliko godina sme Autan da se koristi, znam da neki ne smeju do trece godine? :think:

EDIT: Cika Gugl je cudo :clap: Zove se Senza Zzz! Jos samo da ga nadjem sad negde u apotekama :girl_haha:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Dawn

Postoji Autan Junior sa alojom. Ja to nosim za Anu poslednje dve-tri godine.

Lani

I ima onaj Autan family care, onaj zeleni, ja taj kupujem.
E jeste, senza zzz, bravo!  :clap:

vojka

imas i chiccove zanzza no no, koji su mogu da se koriste o nultog dana, u llily prodavnicama, mada nisam sigurna da imaju te flastercice
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Lani

Sad me vojka podseti, imala sam prošle godine i taj zanza roll on, ni pola ga nisam potrošila, ne znam koji mu je rok trajanja, možda će moći i ovo leto.

stacka

Mi smo za Aleksu uzimali onaj Chiccov Zanza no na baterije, nista nam nije pomogao. :crazy:

A, inace posle izguglah da se izgleda ovaj Senza zzz ne uvozi vise :girl_sad:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Pa meni se čini da to baš dugo nisam viđala.  :(
Nije loša ta zanza roll on, sećam se da sam je uzela jer je bila neka akcija u LIliju pa kao, i ako bacim pare nije mnogo, al ispade skroz OK.

Elanor

te flastercice smo kupili jednom u grckoj, milena je bila mala, i ja sam ih izlepila svuda (kolica,  krevetac). sutradan ujutru sam zatekla komarca kako odmara po vrh tog flastera :girl_sigh:
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.