Main Menu

Od dnevne sobe spavaca

Started by Xe, May 16, 2009, 11:55:52 AM

Previous topic - Next topic

Dada

Quote from: maripoza on May 16, 2009, 01:01:12 PM
Ma moze na taj balkon da se izadje (da se malo spijunira komsiluk :D) i da se drze neke stvarcice na njemu. Steta bi ga bilo skroz ukinuti.
Ok onda, kod moje tetke je samo ograda, ne moze ni da se izadje ni ista da se stavi na njega :innocent:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

janavi

volim belo, volim, volim, voliiiiiiiim

nisam ti ništa pomogla
osim ajde da se menjamo?
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Glitter

meni je generalno beze da se sa vrata ulazi u spavacu sobu, osim ako nije ona varijanta dnevna/spavaca sto u vasem slucaju i nije. Takodje estetski jedna prostorija u kojoj je npr francuski lezaj i kuhinja je bez poente...Jedino kako ja to vidim jeste kvalitetan krevet na razvlacenje koji ima uzasno mnogo mana, em se koristi za sedenje i time propada, em je sam po sebi neudobniji od klasicnog kreveta.

maxic

Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

AnaK

Mislim da niste pažljivo pogledali moj link. Ništa se ne rasklapa. Ovo su dva kreveta, koja staju jedan ispod drugog, s tim što donji ima mehanizam koji ga podiže na vidinu prvog. Konstrukcija metalna, pravi dušeci.
Janko 23.7.2002.

Dada

Znam AnaK, postavljala si ga i ranije ali mi taj krevet  nije za bracni, vise je za djecu jer nije izjedna, if you know what I mean  :D
Nisam mislila na ovaj tvoj nego uopste na rasklapajuce ;)
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

AnaK

Pa ne baš, fiksira se jedan za drugi, nema pomeranja. :D Što bi deca spavala zajedno, na istom nivou kad jedno može u fioci?
Janko 23.7.2002.

Dada

Neka hvala, ja se ipak ne bih igrala  :lol:  :lol: :lol: :
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Xe

Mislila sam najpre na ovako nesto:

Necu da pretvaram bukvalno dnevnu sobu u spavacu, vec da napravim nesto poput ovog, kako bih dobila kvalitetan lezaj, a preko dana mesto gde mogu da sednem. Znaci, prakticno, dva kreveta na jednom mestu.
Posto je sve to planirano za ko zna kad, imamo dovoljno vremena da se organizujemo, a kako svaka takva investicija poprilicno kosta, hocu na vreme da se obavestim sta su mi moguca resenja.
Za sada smo se odlucili da u skoro vreme eliminisemo police za knjige i napravimo ovako nesto:

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

AnaK

Ovo super izgleda. Ja sam se i za to raspitivala, i dubina ormara koju su mi pominjali je bila oko 50-60 cm. Ovo izgleda baš lepo i plitko. Ono što znam je da postoje okovi za to kod nas, uvozi ih ova firma
Janko 23.7.2002.

Dada

E ovo mi se vec svidja i mogla bi da ga stavis gdje ti je sad trosjed ali bi onda trebala da ostavis radni sto gdje je i sad, samo da napravis nesto manji  a na mjesto dvosjeda fotelju. Bar mi tako izgleda logicno ovako ofrlje bez mjera  :think:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Glitter

xe ovo je odlicno i dobijas krevet za sedenje i lezaj za spavanje, koji se koristi iskljucivo za spavanje :)

Xe

Moji prijatelji imaju nesto slicno, sami su pravili. Kad se lepo uklopi u prostor, ne deluje glomazno.
Imamo jos vremena za razmisljanje a vise glava je pametnije od jedne :)
Hvala sto mi pomazete  :flower:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Milica

Mi smo kod rodjaka u Svajcarskoj spavli upravo na takvom krevetu koji ide u orman i super je. Preko dana se podigne i izgleda kao oraman a uvece je normalan krevet. Ja navijam za to.

Finalina

ako se ne odvajas od svog spavaceg kreveta,onda on jedino moze ispod prozora da stane (moze li , po dimenzijama ?  :think:  ) ... neki paravanski - pregradni zid izmedju vrata i prozora moze da se udene ... svakako treba ograditi francuski lezaj u dnevnoj sobi, nesto ka neki mali bunker  :)  .... vidjala sam takva resenja, po maleckim stanovima i sasvim su ok.... zid ne ide do plafona..... hajde da nam Kali to lepo razlozi  ;)

Xe @ ovo na slikama koje dajes je fenomenalno, sasvim izvodljivo da se napravi i poprilicno skupo

AnaK @ krevet je odlican, pravo resenje za dobro spavanje