Main Menu

Sezonska jela

Started by AnaK, May 16, 2009, 04:50:17 PM

Previous topic - Next topic

Despina

Quote from: Elanor on May 16, 2009, 06:06:10 PM
ovde sve isto  :girl_sad:
u stanu 20C zimi i leti (izuzev par dana godisnje), napolju i zimi i leti moze da bude 12C... ne bih rekla da pravim razliku (a pasulj ne kuvam). pijacu nemam :(, a u prodavnicama je sve isto bez obzira na godisnje doba.
Isto ovako :innocent:
A, L, S

Deda

Ja zamrznem listove kiselog kupusa i kupus ribanac za sarmu i podvarak leti.
(Tetka Janavi nemo se zgrazavas :lol:)
I uvek mi je bilo cudno sto mm ne voli kad ja leti u neko kuvano jelo dodam one suve kosti da zamirise :lol:..kaze to ga podseca na zimu...
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Glitter

Quote from: Deda on May 16, 2009, 11:17:37 PM
I uvek mi je bilo cudno sto mm ne voli kad ja leti u neko kuvano jelo dodam one suve kosti da zamirise :lol:..kaze to ga podseca na zimu...
ali to je teska zimska masna hrana, najmanji je problem ukiseliti glavicu kupusa na brzinu, ali ko ce to jesti

Deda

Jedu, jedu, sto da ne jedu :lol:
Ma ko bre da kiseli kupus leti, problem mi je , ovo je malo posla na kraju sezone a cas posla leti...
Ne bi ti bila 23 kila da radis ko ja :girl_haha:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Glitter

Quote from: Deda on May 16, 2009, 11:24:16 PM
Jedu, jedu, sto da ne jedu :lol:
Ma ko bre da kiseli kupus leti, problem mi je , ovo je malo posla na kraju sezone a cas posla leti...
Ne bi ti bila 23 kila da radis ko ja :girl_haha:
23 malo sutra :ljut:

Masha

Ne pravim podelu,ali ja sam vec dokazano prase :rofl:

Milica

Quote from: AnaK on May 16, 2009, 04:50:17 PM

Jedete li pasulj leti, ukratko?

O da  :clap: :clap: us vakom trenutku mogu da ga jedem. A tek kada sveki odmrzne sarmu kada dodjemo u julu mmmmmmmmm  :balavi: :balavi:

disco2000

Quote from: Deda on May 16, 2009, 11:17:37 PM
Nista bolje nego kad u sred avgusta zamirise sarmica :balavi:  :lol:

Despina

A, L, S

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Molim one koji leti prave zimska jela da mi se sete muža - zovite ga na ručak il' pošaljite šerpicu :lol:
Janko 23.7.2002.

Glitter

Quote from: AnaK on May 17, 2009, 12:02:07 PM
Molim one koji leti prave zimska jela da mi se sete muža - zovite ga na ručak il' pošaljite šerpicu :lol:
mukica :tesi:

Lani

Ne jedem zimska jela leti. Leti jedem mlade krompiriće, salatice, pohovane tikvice i sl.