Main Menu

Keramicki nozevi

Started by Plava Baklava, May 16, 2009, 11:20:25 PM

Previous topic - Next topic

disco2000

U DMu nikad sami ne daju...

Lani

Pa to... verovatno posle uzmu za sebe.  :crazy:

cici

:ljut: Kasirka je juče bila baš škrta :burko: Za račun od skoro 8000 smo dobili bednih 19 markica :ljut: i to nam ne bi ni dala da nismo tražili.

janavi

Quote from: Marty Maraskino on May 26, 2010, 11:12:07 AM
kod mene u dm sad 10% pri svakoj kupovini uz neki vaučer, pa nema kupona
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Lani

Meni je dala onoliko valjda da se iskupi, uletela sam kad joj je koleginica predavala smenu pa sam stajala na kasi kao blesava dok se one nisu raskusurale. :crazy:

Saska

Quote from: AnaK on May 26, 2010, 10:22:35 AM
Ja nešto mislim da za poklopce ni ne trebaju kuponi, i da oni nisu ni sniženi. I ja sam juče u Rodiću dobila oko 25 za isti račun kao tvoj :)

Šta planiraš da kupiš?

Saaaaaaaškaaaaaaaa, kompletirala sam ti 2 talona :)

super  :flower: , samo par dana da se izvucem iz krecenja, pa ti se javljam

AnaK

Saška, kupila, probala, utisci?

Ja sam danas nameračila da kupim šerpu. Nema, i nadaju se da će dobijati  :girl_sad:
Janko 23.7.2002.

Saska

kupila, onu plicu serpu i hocu da uzmem jos onu jednu najmanju, ali tad nije bilo. to mi je ovih dana omiljena serpa, za sad nemam primedbi. tiganji mi ne trebaju imam ih gomilu. sta sad imaju u ponudi, da ne idem za dzabe?

AnaK

Znam samo da nema šerpe  :crycry: Obratiću pažnju ovih dana, pa referišem  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Lani

E jbg... A ja dok se setim ništa neće ostati.  :(

cici

A ja redovno zaboravim da ponesem kupone.Imam skupljeno za 4 :rofl: Htela sam mali i veliki tiganj i onaj duboki tiganj.

janavi

meni i dalje dali samo jedna markica :rofl:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

AnaK

E sad imam za tebe, nezalepljenu. Iz ovih stopa je stavljam u novčanik, pa kad se vidimo, traži, da ne zaboravim :)
Janko 23.7.2002.

janavi

Quote from: AnaK on June 21, 2010, 04:06:39 PM
E sad imam za tebe, nezalepljenu. Iz ovih stopa je stavljam u novčanik, pa kad se vidimo, traži, da ne zaboravim :)
:kiss1:

NenaS

Quote from: Marty Maraskino on May 26, 2010, 11:12:07 AM

A kod nas daju. Jedna mlada fina kasirka, sve lepo popakuje, obavezno odvoji sredstva za ciscenje od sredstava za licnu higijenu, posebno spakuje vitamine, cajeve, stagod...I obavezno pita da li skupljam bodove. Jednu sam knjizicu vec kompletirala, pocela drugu. Do kraja godine je - pa mi se ne zuri..
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.