Main Menu

X Factor

Started by vrana, September 14, 2013, 10:25:15 AM

Previous topic - Next topic

Elanor

kako ima li ko, pa 1d, najpopularniji boys band u univerzumu :crazy:
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

bubi

Koji su ti?
slabo ja te boys bendove slusam,mada sam mozda neku pesmu i cula :think:

Elanor

one direction
nemas zensko dete. da imas, na nos bi ti izasli, veruj mi :girl_sigh:
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Praslin

One Direction su proizvod X Factor UK i baš su popularni. Nisu oni jedini, mnogi su napravili karijere posle tih takmičenja. Koliko su potrajali? Eh, pa taj je biznis užasno surov, retko ko uopšte uspe da se ugura pod spot light, a minimalan procenat njih uspe da potraje više od dve sezone. Najmanji procenat uspe trajno da se obogati. Međutim, njihovi advokati i menadžeri traju i bogate se van svake pameti  :girl_sad:

"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Margarita

samo da vam kazem

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Praslin

"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Pepi

Mi još nismo uveli kablovsku, pa imam samo RTS2 i B92  :crazy: pa ništa ne pratim  :(
Ali sam ovu devojku videla na netu,baš mi je simmpa...
http://www.glamur.ba/da-se-najezis-djevojka-zaprepastila-ziri-glasom-i-stasom/

vrana

mene je razocarao lui, a bogami i nikol

ne mogu da verujem da je pustila ebi i hanu u sledecu fazu, ne zna se koja je dosadnija. kome treba jos jedna debela crnkinja sa sjajnim glasom? :wacko: a sto se ebi tice, bice zanimljiva tri epizode jer je tako uniqe a posle ce se naravno to istrositi, jer ona verovatno nista drugo ne ume osim ovoga sto je do sada pokazala

tamera je moj favorit u toj grupi

momci su svi bezveze

grupe isto ne komentarisem, ta kategorija je totalno bezveze uvek

a mislim da sharon ove godine ima najvise sanse za pobedu

veceras live show, sutra gledamo  :clap:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Praslin

Sve se slažem, osim za izbor koji je Nikol napravila. Mislim da je izbor odličan u odnosu na glasače  ;)

Večeras imamo i jednu trudnicu među takmičarima  :girl_haha:

Praslin

Upravo sam pala u nesvest zbog čuvarke zatvora :nesvest:
Zaista nisam mislila da neko može ovako da peva bez dana treninga. Ne znam da li mogu da vam dočaram koliko je ovo što je ona uradila teško.
Žena je upravo uživo pevajući oduvala Selin Dion, koja je imala ozbiljan trening od najmlađih dana, ogromno iskustvo i važi za jedan od glasova za najboljim rasponom trenutno. Bolje je pevala nego Selin na snimku! Ja imam utisak da ova žena ima beskrajan glas!
čak je i Dženifer Raš bila školovana operska pevačica i Sem ju je opet oduvala!
Ja sam zadivljena!

Još ona srećica sva u fazonu "izvinite što postojim".

Stvarno je u posebnoj ligi.

Sam Bailey sings Power of Love -- Live Week 1 - The X Factor 2013

Lani

Sjajna je stvarno, zamisli kakva čuda bi izvodila sa glasom da ga je školovala.

Praslin

ne verujem da bi bilo išta drugačije
kod nje je jednostavno sve na mestu, sve kako treba
da je ikad školovala kod najboljeg - isti bi proizvod dobila
jednostavno, oni koji školuju, pokušavaju da učenicima usade upravo takvu tehniku koju ova žena sasvim spontano ima

bubi

Praslin

Vrano, samo preskoči Ebi, iznerviraćeš se  :lol:

Praslin

divna  :love32:
Tamera Foster - Ain't Nobody by Chaka Khan - The X Factor 2013 (Live Shows)

Jedva čekam da peva Bijonse :spiteful:
izgleda i peva jedno 100 puta bolje  :clap: