Main Menu

Eh te bebe...

Started by vucica, September 19, 2013, 05:11:58 PM

Previous topic - Next topic

Elanor

ja nijednom, ali nijednom nisam pozelela trece.
ne znam, ja se nesto ne raznezujem na bebe, meni su bebe dosadne :-[
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

cici

Oduvek sam se videla sa troje ali materijalne mogucnosti a i stambene nisu isle na ruku i nisam mogla da se odlucim na taj korak, jer nisam od onih koji smatraju gde ima za jedno ima i za dvoje pa tako redom.Sad kad su se neke stvari pormenile meni vise nije do toga, nekako sam u glavi rascistila sa tom idejom.Ne vidim vise sebe sa bebom, matora sam zena deca vec velika :lol:
Hocu da kazem, ako imas zelje i mogucnosti samo napred.

vucica

cici,
tvoja su deca vec velika, verovatno cu i ja tako misliti kada malo porastu. ja moju nikicu nekako jos uvek vidim kao bebu, pa sam jos u tim vodama, barem u mojoj glavi :lol:.
bas vam hvala na odgovorima, ja sam ovu temu nekako vise iz radoznalosti postavila, nije da ne mislim o trecem, ali jednostavno sam htela da znam kako vi razmisljate na tu temu.
u svakom slucaju, trece, ako ga bude ce da saceka bar jos godinu, dve.
Vuk  04.09.2008.
Nika 13.12.2010.

cici

Jesu sad veliki, ja sam imala ideju da se treca beba rodi kad  je Andrija imao 5g recimo, to bi mi bilo taman.

Pepi

Mi smo oduvek hteli troje  :love32:
Ali kako su stvari traljavo išle,dobili dasu posle mnogo čekanja i u ovim godinama bili bi srećni da imamo još jedno  :innocent:

kalimero

i ja sam uvek htela troje....ma i petoro....baš sam htela veliku porodicu.....al, eto....život drugačije smislio....
ponekad mi je baš krivo zbog Bate, nekako nisam njemu želela da bude jedinče....a i on malo malo pa kaže kako bi baš voleo da ima brata ili sestru....a sad je već veliki, već je odraslo jedinče.....
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Pepi

Kali, mlađa si od mene, imaš fore da mu rodiš brata ili sestru  ;) :bighug:

vrana

ja sam mm-a morala da nagovaram i na prvo i na drugo, a mislim da bih na kraju mogla da ga nagovorim i na trece
meni se zelja za novom bebom javila cim su ova dvojica malo krenula da rastu, znaci, kad su imali 3-4 meseca vec sam pocinjala da zalim sto tako brzo rastu  :fool: i da prizeljkujem novu bebu

zbog komplikovane druge trudnoce sam zakljucila da se trece dete verovatno nikada nece desti, ali smo ostavili to kao opciju o kojoj mozemo da razmisljamo u buducnosti...

no, u proteklih sest meseci otprilike sam skroz nekako drugacije poslozila stvari u svojoj glavi, i trece dete ne samo da mi se ne uklapa nikako u postojeci koncept, nego sam i potpuno izgubila zelju za novom trudnocom i bebom. toliko sam zadovoljna svojim sadasnjim zivotom i nekim smerom u kojem je krenuo, da, najiskrenije, iako zvuci malo glupo, imam utisak da bi me nova trudnoca bacila tri koraka unazad
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

anelore

Ja mislim kao Cici i Lani - nama bi trece dete, trenutno, bilo stvarno maksimalno rastezanje finansijskih, prostornih i psiholoskih mogucnosti.
A bas je jutros Sava trazio da mu rodim brata, da se igra sa njim, pa kad smo razjasnili da bi, sve da ostanem trudna danas, sa tim bratom stvarno mogao da se igra tek kad Sava bude imao 11 godina a brat 3, rekao je "E onda hocu kuce"  :lol:
Jedno vreme sam imala i fizicku zelju za trecom trudnocom i trecim detetom, sada mi prija da uzmem bebu u ruke i poigram se sa njom, ali kad dodjem kuci, ne zelim i ja svoju trecu bebu.
Slicno kao vrana, mislim da polako dolazi vreme za neke druge stvari u zivotu, i sa decom, i bez dece.
Evo, sve sam lepo namestila da me trece dete iznenadi kao Sasku  :lol:
I da, da mi se slucajno desi trudnoca, sigurno bih rodila, u to nimalo ne sumnjam.

Summer

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

stacka

Quote from: anelore on September 20, 2013, 08:07:10 AM
I da, da mi se slucajno desi trudnoca, sigurno bih rodila, u to nimalo ne sumnjam.

Ja isto ovako. Skoro sam cak i bila u situaciji da razmisljam na tu temu jer mi se ciklus nesto ispomerao :crazy: i, iako uopste nisam bila odusevljena idejom o trecem detetu u ovom momentu, opcija da ne rodim da je doslo zaista do toga kod mene u glavi nije postojala.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

To je jedan od razloga zbog kog sam ja stavila Mirenu. Stvarno mi je bio prevelik stres da razmišljam o toj potencijalnoj trećoj trudnoći i šbbkbb.  :crazy: Isto kao i kod vas, abortus ne bi dolazio u obzir nipošto.

Zumbulica

Mene je proslo, ali mi je ostalo zao sto nisam bila vise spremna da vrlo brzo posle Eme to ostvarim. Ostavila sam bila mogucnost ako se desi desi, ali se nije desilo (jer sam istovremeno bila uplasena, sta ako se desi, i radila na tome da se ne desi  :lol:) Ja sam tip majke za malu decu, ako ta podela uopste postoji.
A i njih dve su u nekoliko godina toliko zelele bebu. Recimo, zavidim Saski sto im se desio Mihajlo  :love32: nama bi to isto tako lepo pasovalo da se desilo :)
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

disco2000

Moja tetka je cetvrto dete rodila cetiri dana nakon svog 44. rodjendana :girl_haha: Starija cerka je imala 21, a mladja 17 godina. Iako otvoreno kaze da "nisu bebe za babe", uvek doda da joj je istovremeno i lakse i da je posvecenija, itd.

gasha

Ja sam stvarno u jednom momentu bas zelela, ali nije se desilo  :(
posle su se neke stvari skockale drugacije i sada mislim kao cici
zena u najboljim godinama sa velikom decom  :D
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.