Main Menu

rihanna, miley and co

Started by monochrome, October 07, 2013, 05:53:50 PM

Previous topic - Next topic

monochrome

Quote from: cici on October 08, 2013, 07:17:20 PM
Pa nisam joj ni ja dala, pogledala je sama.Kako ces da joj zabranis?

ako mene pitas, tv nemamo, a koristenje interneta ograniceno...

monochrome

ja smatram da su takvi prizori itekako stetni za desetogodisnju devojcicu  :innocent:

cici

A dok ona surfuje unternetom ti sedis pored nje?Mislim ako je zanima da pogleda pogledace.Slazem se da su vulgarna i prosta oba.

monochrome

cici, sajtovi na kojima mozes da pogledas tako nesto joj nisu dostupni  ;)

cici

Nije joj dostupan ni youtube?

monochrome

Praslin

Ja sam ubeđena da to silno zabranjivanje kod dece samo pospešuje radoznalost. Mislim da je ovaj Cici metod mnogo efikasiji i sigurniji.

"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

cici

Ne znam, svako radi onako kako misli da je najbolje.Meni se svidja komentar njen, pogledala je smatra da je lose i to je to.Pogledala je sto je htela da vidi kakav je novi spot, kao i svaki novi koji pogleda.

Lani

Ja opet da ponovim da mislim da su zabrane kontraproduktivne. :) (konkretno one koje se tiču muzike, knjiga i sl, ne mislim tu na neke ozbiljne stvari tipa alkohol, droge i sl. naravno).

monochrome

stelka je rekla da nema nikakvu zelju da pogleda ove spotove  :)

Nanny Ogg

..mada su i te kontraproduktivne, sto da se lazemo  :turpija:  :lol:

Al nam je makar argumentacija jaca  :nokti2:

Ajte zene, ne dram'te

monochrome

svak' neka radi onako kako misli da treba  :good:
nit' smo svi isti ljudi, nit' isti roditelji, nit' imamo istu decu...
ne znaci da ne mozemo razmeniti iskustvo i misljenje...mozda ponekad i promenimo stogod uz pomoc tudjeg iskustva  ;)

cici

Naravno da mozemo da razmenimo misljenja pa tome i sluzi forum.Super ako ona ne zeli da pogleda takve spotove ali ne znaci da nece hteti za 6 meseci godinu dana.

monochrome

smatram da je ogromna razlika izmedju 10 i 12 god.

rafa

znaci, jedino postoji nesto sto je vise dizgasting od samog spota, a to je parodija na isti   :lol:

Miley Cyrus - Wrecking Ball PARODY
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception