Main Menu

Kakvu kafu pijete?

Started by Xe, May 17, 2009, 10:44:54 AM

Previous topic - Next topic

Dawn

Pila tursku do trudnoće. Sada isključivo Nes. Najčešće jedna ravna kašičica kafe i jedan zaslađivač zalijem sa toplom vodom iz vodomata, i dospem hladno mleko.
Leti volim hladan nes, a najviše volim kad mi muž napravi mućeni sa malo pene :)

AnaK

A da slikamo omiljene šolje?
Janko 23.7.2002.

Nanny Ogg

Jao, ja razvila citavu fiozofiju od pijenja kafe  :-[

Tursku volim jaku, gorcu, gotovo sasvim hladnu, i iz odgovarajuce soljice.

Espreso sa kesicom secera i hladnim mlekom, obavezno iz male soljice, nervira me onaj u velikoj

Topli nes spremam sa vrelom vodom i hladnim mlekom, da moze odmah da se pije, i bez pene

Hladni nes mora da sadrzi podjednaku kolicinu mleka i vode, kao i secera i kafe  (jbt, sad kad citam, sama sebi zvucim kao freak :blink:)

Moke, kafe sa ukusima i ostale djakonije takodje volim, ali ne konzumiram svakodnevno, samo kad hocu da se pocastim.

A uopste nisam neki kafopija, mislim, ne pijem kolicinski puno, jednu do dve dnevno, ali toliko u tome uzivam da sve mora da mi bude potaman  :innocent:

Ajte zene, ne dram'te

Nanny Ogg

E, da, i za to nekako nikad ne zalim da dam pare..mislim, rado eksperimentisem po kaficima, probam nove vrste i sve se tesim upravo time da mi je to jedno od retkih malih zadovoljstava koje sebi priustim

Ajte zene, ne dram'te

Ivy

Quote from: stacka on May 17, 2009, 11:06:46 AM
A jel' ima neko da ne pije kafu... sem mene? :lol:

Ja ne pijem :innocent: ne volEm ...ni nes...ni kapucino...nista...  :innocent:

Nanny Ogg

Ajte zene, ne dram'te

Glitter

janavi

daaaaaaaa

daj temu sa omiljenim šoljama
hihi
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Glitter

Nanny Ogg

Ajte zene, ne dram'te

Glitter

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Nanny Ogg

A, ok. Kako kazete.
Odoh da operem soljicu i spremim fa  :lol:

Ajte zene, ne dram'te

maripoza

Sve moguce. Obozavam kafu.
Samo da je bez secera, nijednu necu odbiti. :)
Old enough to know better, but too young to care.

Lani

Neše šoljica za kafu ili kakve šoljice volimo in general?  :think: