Main Menu

Patike

Started by janavi, May 17, 2009, 11:26:24 AM

Previous topic - Next topic

Glitter

Quote from: Nanny Ogg on May 17, 2009, 02:13:41 PM
Ti onda kupi neke sa neupadljivim znakom, pa se napravi looda "ju, nisam ni provalila koje su marke"  :rofl:
volim tu petokraku vise no leba da je`em :girl_in_love:

:ph34r:

Quote from: AnaK on May 17, 2009, 11:57:42 AM
Meni se nešto desilo sa stopalima, definitivno, i više mi uopšte ne prija ravno. Obožavala sam starke :(

Ni ja ne mogu skroz ravno :( .. zbog ovog ne mogu da nosim baletanke  :suzze:

Trenutno najcesce nosim jedne adidas all star...i one su dosta ravne, al sam problem rijesila dvostrukim uloscima  :lol: ... prvo stavim neke scholove uloske za petu, a preko toga onaj kao ortopetski ulozak sto ide do prstiju... to mi podigne petu taman koliko treba da mogu da pjesacim beskrajno dugo u njima :clap:

AnaK

Quote from: :ph34r: on May 17, 2009, 06:13:12 PM
Ni ja ne mogu skroz ravno :( .. zbog ovog ne mogu da nosim baletanke  :suzze:

Samo DTK da sam videla bar 2 vrste baletanki koje su spolja ravne, al' iznutra nisu :)
Janko 23.7.2002.

maripoza

Ja celog zivota nosim starke (i plitke i duboke) ili neke druge platnene patike (trenutno imam neke Cat). Nedavno sam prvi put kupila Nike (prvi put sam kupila patike tog tipa), da bih u njima igrala tenis (ali nisu prave teniske) i zacudih se kad shvatih da mi nisu preterano udobne. A zapravo bi trebalo da budu jer su takve patike bolje za stopalo od onih potpuno ravnih kakve ja inace nosim. Verovatno je u pitanju to sto nisam navikla.
Old enough to know better, but too young to care.

janavi

mene i starke obavezno žuljaju na peti prvih par nošenja :-[
plitke, duboke nisam nikad nosila
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

maripoza

Ako si vec nosila starke, onda znas sta te ceka. Mada ima dosta patika slicnog tipa, koje bi ti mozda mogle biti udobnije. Pokusala sam da nadjem ove moje Cat da ti pokazem, ali nesto zeza sajt.

Mene Nike ne zuljaju, nego se prilicno cudno osecam u njima. Kao da hodam na tudjim nogama.  :-[
Old enough to know better, but too young to care.

dmi

meni patike i leto nikako ne idu zajedno
imam tri para dvoje adidas jedne crne i jedne teget
imam ih skoro deset godina i izgledaju kao nove koliko ih cesto nosim
imam i platnene kenguroo koje se samo navlace nemaju pertle
ove todine sunjalice (skecers) sam nosila nekoliko sezona ali njim anog jeko jako smrde
a inace nemam problema sa nogama u tom smislu
u baletankama nosim kozni ulozak, sad cu da kupim grubinov
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Ivy

volim patike, nosim ih skoro svaki dan...Nike, Puma najvise volim...obicno imam 4-5 modela u nekoliko boja...kad kupim nove neke stare poklonim....

posebno volim jedne bijele Puma patike, njih najvise nosim (citaj:rasturila sam ih :D), jako su udobne...kasnije cu okaciti slike :innocent:

Plava Baklava

Najaktuelnije su mi bele kozne starke i besna sam na sebe sto ne kupih sad u Parizu jos jedne  :wall:

moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Gost51

nikad ne poderem patike, jer ih jako rijetko nosim
trenutno imam trava zelene converse
i jos kojekakvih...
ali mislim da je vrijeme za nove

moki

Ja treba da kupim neke patike. Al ne znam koje bih. Sandale i papuce imam. Al mi treba nesto kad ugazim u travu da ne razmisljam hoce li nesto da mi mili po prstima :blink:. Volim i ja starke, al nisam primetila da se i dalje nose. Al vidim ovde da i dalje ima fanova  :dance1:
Mia   27.02.2008.
Filip  11.03.2009.

kalimero

mislim da starke nisam obula bar 5 godina, mozda sam se prešla jednom ili dvaput, ali ne mogu da se setim.....a bar 10 godina nista sem starki nisam nosila :rofl: zasitila sam se, valjda :lol:

sad nosim neke "noname" kožne, jezivo udobne i neke diesel vec raspadnute, ali fenomenalne :clap:

i da, ove Mary Jane koje je glitter postavila :clap: fenomenalne, preudobne ali smrdljuše na kub :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Glitter

Quote from: kalimero on May 18, 2009, 10:24:13 AM
mislim da starke nisam obula bar 5 godina, mozda sam se prešla jednom ili dvaput, ali ne mogu da se setim.....a bar 10 godina nista sem starki nisam nosila :rofl: zasitila sam se, valjda :lol:

sad nosim neke "noname" kožne, jezivo udobne i neke diesel vec raspadnute, ali fenomenalne :clap:

i da, ove Mary Jane koje je glitter postavila :clap: fenomenalne, preudobne ali smrdljuše na kub :lol:
sta vam jje sa tim smrdljusama...isla sam da ih njusim...ja ih nosim vec drugo leto, stvarno nisam imala problema, mozda zato sto ih uvek nosim na carapu  :ces:

MissL

Ja bih ove al' ih nisam nasla ovde

i ove su mi super

I najvise volim bele. Nekada sam najvise nosila patike, pre nego sto sam zakoracila u drzavnu firmu :wall: Sad planiram polako da im se vratim...

Pre neki dan sam bila u nekoj prodavnici sportske opreme, dopale mi se neke Reebok 7.000 cini mi se, pipnem unutra - mislim da bi mi se noga u onome sprzila posle deset minuta  :blink: K'o coja  :blink:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

cici

Quote from: AnaK on May 17, 2009, 11:57:42 AM
Meni se nešto desilo sa stopalima, definitivno, i više mi uopšte ne prija ravno. Obožavala sam starke :(
Sad retko nosim prave patike, uglavnom su te neke cipelaste varijante koje mogu da iskombinujem i za posao.
Sapatnice  :innocent:

Quote from: janavi on May 17, 2009, 01:46:19 PM
ja imam jako osetljivo stopalo, i skoro svaka cipela/sandala me žulja
zato su mi patike naj, naj
I mene, ali patike ne volim i retko ih nosim.

Quote from: AnaK on May 17, 2009, 06:24:48 PM
Samo DTK da sam videla bar 2 vrste baletanki koje su spolja ravne, al' iznutra nisu :)
Gde, gde?

Imam dva para patika, ne sećam se kada sam ih kupila i još mogu da se nose.Boli me donji deo ledja kad nosim ravno.