Main Menu

Patike

Started by janavi, May 17, 2009, 11:26:24 AM

Previous topic - Next topic

Saska

koje su to, one što imaju dugme?

Finalina

pojma nemam, odavno nisam nista gledala, ali cu  uskoro morati da kupim jedne teniske i jedne odbojkaske... problem mi je broj za odbojkaske, nema malih zenskih brojeva za te modele

fascinacija je kao nekad  :girl_haha:

Glitter

ja se secam kada smo se mi u sedmom razredu lozili na NIKE air, 2, 3, blah :crazy:
a Honda nam neko rekao: Pa sta se lozite na te patike, zar ne znate da deca po Nemackoj i Engleskoj nose patike samo za treninge i fizicko, u suprotnom se uopste ne loze na marke patika  :girl_haha: Jasno je da nismo verovali, ali sada vidim...i mnogo mi je drago sto je tako, jer mu kupimo bilo kakve nike ili timberland i nosi dok ne pocepa a onda ispocetka (uredno sve trazim na snizenjima i cao).

Finalina

ni moji se ne loze na patike, istina mladjani ima vrhunske za treninge, a i ona je slucajno dobila jedne bas lepe i to isto za treninge... za setanje smo kupovali patike koje su normalnih cena, preskupe su ovde kod nas neke dobre patike...i nasa je sreca, do sada  :lol: , sto njima stopala ne rastu brzo  :girl_haha:

Saska

Meni nikad nije bilo važno kakve patike imam. Moji isto nose neku srednju kategoriju, Jovi apsolutno nije važno, Mini onako. Pre jedno dve nedelje sam joj kupila neke Adidas koje su joj se svidele, a probala je neke sa dugmetom za naduvavanje. Kaze da su te popularne, ali na nozi izgledaju grozno, kao one patike za plivanje, tj za plažu. Njoj je mnogo važan estetski momenat.

disco2000

Glitter

a oce da idu van u patikama za trening :lol:
mislim imam ja take, samo plavo roze, ono isto sranje drugo pakovanje :lol:

Glitter

AnaK

Preslatke  :girl_in_love: Ja bih njih u kategoriju baletanke  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

senka

uu bas su lepe  :girl_in_love:
nemoj ti vise da slikas, daj direkt link  :lol:
M.2000.