Main Menu

Salate

Started by AnaK, May 17, 2009, 12:28:58 PM

Previous topic - Next topic

prevodilica

važi :lol:

javite mi kad dođete do pelinkovca za salatu, i pelin je biljka :turpija: :lol:

kalimero

e,to jos ne gajim na terasi.... :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

prevodilica

to možeš i na placu :lol: eto, imaš i kosačicu :lol:

Glitter

Na tom udaljenom placu bolje gandzu da gaji bar da joj se isplati. Nema vajde od alkosa :lol:

kalimero

na udaljenom placu samo sljive i blitva uspeva :lol:
znaci, mozemo rakiju da pecemo bar..... Od blitve ce se nahranimo morsko prase i ja, ostali ne vole :lol:

kad smo kod sljiva, je l i njih u salatu?
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Nanny Ogg

Quote from: Glitter on May 09, 2015, 12:47:28 AM
Na tom udaljenom placu bolje gandzu da gaji bar da joj se isplati. Nema vajde od alkosa :lol:

:lol:

Ajte zene, ne dram'te

MissL

Gandza na salatama, znala sam da je neki zajeb :lol:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Margarita

omg :rofl:
travke za salate :lol:

ja smuckala za veceru: tikvica na kolutice, malo mladog sira na kockice, malo soli, bosiljak, beli luk u prahu, trun jogurta

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Nanny Ogg

Quote from: MissL on May 09, 2015, 07:41:40 PM
Gandza na salatama, znala sam da je neki zajeb :lol:

Što zajeb, travke i jedno i drugo  :turpija:

Nego, kad smo već kod travki  :girl_haha: moram dvk da sam ja skroz batalila da kupijem običnu zelenu salatu, sad za iste pare trošim potočarku, mnogo mi se više sviđa ukus

Ajte zene, ne dram'te

Lani

Pravila sam danas ovu salatu, fenomenalna je. Sve sam po receptu, samo sam smanjila količinu maslinovog ulja i preskočila sam so, nije potrebna uopšte. Mono, ovo bi trebalo i ti da smeš?  :think:

http://www.epicurious.com/recipes/food/views/green-apple-and-celery-salad-with-walnuts-and-mustard-vinaigrette-233139

AnaK

Savršeno zvuči. Ja samo ne mogu da je zamislim uz nešoto, već baš kao obrok :balavi:
Janko 23.7.2002.

Lani

I mi smo je jeli kao zaseban obrok, tj. mm i ja, ove dve su samo zavrnule nosom naravno.  :lol:

AnaK

Kod mene samo ja ne bih zavrtala nosom :lol: Jedva čekam to da ručam.
Janko 23.7.2002.

Dada

Stalno zaboravljam da pohvalim salatu koju je Z napravio u Monaku kad su nam dolazili gosti. Pomijesao kuvanu cveklu sa rukolom, dodao malko origana, soli, maslinovog ulja i basilika - razbili su se  :girl_haha: Nije imao obicnog sirceta pa im se nisam pridruzila :-[
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

monochrome

Quote from: Lani on May 26, 2015, 08:17:10 PM
Pravila sam danas ovu salatu, fenomenalna je. Sve sam po receptu, samo sam smanjila količinu maslinovog ulja i preskočila sam so, nije potrebna uopšte. Mono, ovo bi trebalo i ti da smeš?  :think:

http://www.epicurious.com/recipes/food/views/green-apple-and-celery-salad-with-walnuts-and-mustard-vinaigrette-233139

zvuci savrseno, samo sto mi ne konzumiramo med, mada jos uvek vucem dilemu oko toga...
jako mi se svidja...bas cu da probam bez meda, pa cemo da vidimo sta dalje :girl_haha:

kompletan obrok...po meni :good: