letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

NenaS

Šta znam, čitam komentare po netu, a i neke kolege mm-a su bile i ništa im se loše nije desilo... Ma čisto sam radoznala, videćemo. Nije zanemarljivo ni to što kažu da su cene baš OK čak i za nas. Šta znam, mislim da Albaniju gledamo kroz vizuru Kosova i to onda i jeste za  :nokti2: a njima je u suštini jako stalo da razviju turizam, verujem da ih poprilično boli uvo za politiku (bar običan narod).

Što se tiče toga gde bih sve, ma znam ja itekako gde bih - no me nešto novčanik ograničava...  :girl_sigh:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Plava Baklava

To je retka destinacija prema kojoj osećam duboku odbojnost. Gledala sam svojevremeno i neke fotke i baš mi nije privlačno ali to je samo neki moj stav.

moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

kalimero

sto se politike tice, moj tata je pre desetak godina bio u tirani poslovno i vratio se pun pozitivnih utisaka....rekao je tad da albanci uopste nisu isto sa siptarima sa kosova i da cak i nemaju lepo misljenje jedni o drugima (bar ovi medju kojima se on kretao).....  :think:
ali, sto se samo teme turizma tice, nekako su mi u rangu sa bugarima, a tamo sam bila jednom i nikad vise......ne bih da proveravam "osecaj" ....  :girl_haha:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Glitter

ma meni je i Turska off the list, a kamoli Albanija..od sad se drzim ili teske egzotike ili Evrope

NenaS

Meni Bugarska ne smeta, bila sam i nisam se loše provela zaista... Možda mojim simpatijama prema njima doprinosi i to što sam 25% ''njihova'' :girl_haha: ali stvarno mi je OK osim možda mora koje je drugačije nego u Grčkoj... :-[ Valjda mi očekivanja nisu visoka (spram mogućnostima)...
Aleksandra   14.09. '87.

NenaS

Kao što rekoh, svako prema mogućnostima :innocent:
Aleksandra   14.09. '87.

kalimero

ja za tursku ne znam, na nekoj sam klackalici sto se tice odnosa prema toj destinaciji....
a neno, nemam ja nista protiv bugara, ima divnih mesta na kojima sam se ja provela (sofija, borovec, blagoevgrad), ali mi se more na taj nacin ne dopada..... moguce da je izbor mesta bio los, hotela, termina, kako god.....
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

NenaS

Aleksandra   14.09. '87.

Plava Baklava

Meni Turska stoji kao destinacija gde bih volela da odem, ali s ejoš mislim da li letovanje ili, recimo, iz BGD-a izlete na po par dana. Imam neki plan za budućnost, u koji bi se tako nešto odlično uklopilo.

U Bugarskoj nam je bilo OK, ali plažu sam volela samo pred zoru, kad sam odlazila u šetnje i trčanje  :girl_haha: . U tom rangu mi je i italijanska strana Jadrana. Blatnjavo more, nepregledni nizovi hotela i turističkih prodavnica s apsolutnim smećem od robe, vrlo slično kao u Bugarskoj. Šareniš i komercijala, veštačka mesta koja umru kad se zavši sezona. Albanija mi deluje još ispod toga svega. Drugačije sam doživela Lignano, jer je to ipak gradić u kom se živi. Što se Španije tiče, možda znam i kuda bih. A nisam gadljiva ni na Portugal, ali možda u sopstvenoj režiji, to mi se inače osladilo na svim destinacijama.

I ostaje moja velika želja da vodim dete u neki onaj veliki lep kamp, kojih ima po Italiji, Francuskoj, verovatno i Španiji, pa da budemo u nekom bungalovu ili mobilhoumu  :girl_in_love: . U stvari, da mi je jedno 3-4 nedelje letovanja, dozvola i auto tačno znam šta bih  :rofl: . Možda prvo d apoložim pa da planiram dalje  :think: :lol: :lol:

moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Elanor

Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

kalimero

sad da ganjamo PB da polaze sto pre  :baba:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Blue

Quote from: Glitter on September 14, 2014, 01:00:57 PM
ma meni je i Turska off the list, a kamoli Albanija..od sad se drzim ili teske egzotike ili Evrope

a zasto je turska off the list?

zanima me cisto iz radoznalosti, nikada nisam bila.

meni su recimo zemlje poput spanije ili portugala neintresantne za letovanje, ali mozda gresim  :think:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Glitter

zato sto je usluga grozna za novac koji dajes
napardni su i glasni, zanima ih sve, odakle si, sta radis, koliko imas para, gde ides kad se vracas i jasno ne libe se da pitaju :crazy:
plaze su ok, ali nista spektakularno
nekako mi se cini da idu na one off letovanja, jednom dosao i nikad menjas lokaciju (makar i u okviru iste zemlje) a oni ce da nahvataju druge budale :crazy:
pojam higijene je klimav
ako imas problem i hoce da pricas sa nekim odjednom niko ne govori ni jedan jezik (cak i osoblje hotela)

kada sracunamo koliko nas je kostalo (i dodatno kostalo) letovanje u turskoj, mogli smo da idemo na Barbados 10 dana :crazy:

Blue

hmmm zvuci skroz bezveze,  pogotovo nedostatak higijene

bas mi je ostalo u pamcenju da ste platili podosta, pa sam nekako ocekivala da ce sve biti na nivou
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

monochrome

Quote from: Glitter on September 14, 2014, 02:16:16 PM
zato sto je usluga grozna za novac koji dajes
napardni su i glasni, zanima ih sve, odakle si, sta radis, koliko imas para, gde ides kad se vracas i jasno ne libe se da pitaju :crazy:
plaze su ok, ali nista spektakularno
nekako mi se cini da idu na one off letovanja, jednom dosao i nikad menjas lokaciju (makar i u okviru iste zemlje) a oni ce da nahvataju druge budale :crazy:
pojam higijene je klimav
ako imas problem i hoce da pricas sa nekim odjednom niko ne govori ni jedan jezik (cak i osoblje hotela)

kada sracunamo koliko nas je kostalo (i dodatno kostalo) letovanje u turskoj, mogli smo da idemo na Barbados 10 dana :crazy:

isti mi :lol: :lol: :lol: