letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

Deda

Minutes life je minut pire  :crazy:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

cici

Xe

Dedo  :lol:

Mi nosimo univerzalnu adidas slaninu (moze ziva, na sendvic, uz makarone i sir, kao deo spageta uz sos bolonjeze...)
kulen i cajne, dva kotura sira, gomilu supe iz kesice, a za ostalo se snalazimo.
Jedino kafu i duvan komplet nosimo od kuce jer je kafa tamo za nas ukus grozna, a cigarete preskupe. Prosle godine nosili smo i gotova jela, ali me je od njih boleo zeludac, ove godine necemo. Pre su imali sjajno gotovo jelo - samo mleveno meso u paradajz sosu - e, to je bilo super ukusno, a mozes sa svacim da iskombinujes.
Napolju retko jedemo, ne volim da jedem na ulici, a za restoran obicno nemamo love. Tojest, imamo, ali smo vec isplanirali da je potrosimo na nesto drugo :D
U Lidlu su cene manje-vise kao kod nas, s tim da je kvalitet, narocito mlecnih proizvoda, osetno veci. Zato uzivamo uz fetu i razne djakonije.
MM-u se dopada i onaj njihovi slatki tost hleb, mada je onaj kukuruzni predivan  :girl_in_love:

Ako se odlucite da idete, najbolje je da sve sto mozes kupis na cekove, odlozeno, pa krekeci u decembru kad se vratite  :good:  a ostalo dokupljuj po potrebi i nadaj se da ce se deca zaljubiti na moru pa nece moci da jedu  :girl_haha:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

senka

mi najviše nosimo plazme  :lol:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Deda

Obozavamo grcki host hleb :balavi:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

NenaS

Dedo :bighug: tebe sam cekala...
Xe :girl_haha: mrka kapa, sta ako se zaljube nesrecno pa utapaju tugu u hrani :-X
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Lani

Quote from: Deda on January 24, 2014, 09:52:27 PM
Obozavamo grcki host hleb :balavi:

:balavi:
Ja sam se letos iživljavala i kupovala onaj bez korica.  :girl_haha:

Saska

mi isto kombinujemo, nosimo supe u kesici, tomatino, paštete, mesne nareske i slično, pa onda dokupljujemo i spremamo nešto na brzaka
Jednom smo u Budvi toliko jeli kikirikija (koji smo poneli iz BG) da nakon tog letovanja jedno godinu dana nisam mogla da pomislim na njega :lol:

senka

jeste, tost je fenomenalan
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

NenaS

Ko je ono isao u Furku, Summer? Kakva je Mola Kaliva?
Aleksandra   14.09. '87.

moma

mi nosimo cajnu, neku pastetu i tako pomesto za dorucak
kupujemo u lidlu fetu, sunke, virsle, jaja
prosle god u nea rodi je bio sjajan helios market pored nas
voce i povrce je bilo bolje za tri klase od onog koje kupujem ovdje
u lidlu smo kupovali sladolede, zamrznuta jela, meso, pice...
Jedemo girose
nekad makaroni
ja bih mogla 10 dana da pravim salate sa fetom, povrcem mljac

Summer

Da, Neno, mi smo isli u Furku. Mola Kaliva ja slatka, seoce, lepa plaza i to je to, kao i vecina tih malih mesta na zapadnoj strani.

Mi ne nosima skoro nista. Cene u Lidlu su iste kao kod nas, a neke stvari su i jefitnije. Tursku kafu ne pijemo skoro nikada, a njihov Nes je meni bolji nego nas. Mi svratimo u Lidl u nabavku - mleko, voda, namazi, suhomesnato, jaja...i to nam je za dorucak i sendvice (posto su moji na plazi uvek gladni  :D), voce smo za prva dva-tri dana kupili u Lidlu, ostale dane u lokalnoj piljari. Za rucak neke brze varijante, spagete, neko povrce, giros + nesto...Prosle godien mi je bilo super u apartmanu u Furki jer smo imali pravi veliki frizider i mini sporet sa rernom, a ne reso. Tako da sam par puta gurnula u rernu povrce i piletinu i bez po muke gotov rucak za pola sata. Vecerali smo uglavnom napolju, restorani, taverne, sto kaze Vila - nekad skuplje nekad jeftinije. :D

Ja nemam tinejdzere, ali imam muza koji jede kao 2 tinejdzera, posto svaki dan pliva po 2 sata i jos trenira  :crazy:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

NenaS

Znaci ubili bi se klinci od dosade tamo? :blink: A gde je najblizi Lidl?
Aleksandra   14.09. '87.

Summer

Negde pre Kalitee. Pored puta je, ne moze se promasiti.

Pa, za klince bi verujem bilo dosadno u samom mestu. Ne znam da li idete autom ili busom? Ako ste autom, tamo je sve blizuu, mi smo svako vece isli u drugo mesto. Furka je isto bas selo, nema bas nekog sadrzaja.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

NenaS

Aleksandra   14.09. '87.