letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

stacka

Eto, a ja znam  za nekoga ko letuje tamo godinama unazad :)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

senka

Dođite na Tasos ovde je pretežno ovčarstvo zastupljeno  :lol: Meni ne smeta.
Mi definitivno od 1.7. Skala Potamia, dobili smo neki apartman sa 3 sobe i dva kupatila.
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

stacka

Ja sam htela i  Tasos ali Ivan nije za tu varijantu, ne znam zasto :think:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

talas

Jos samo jedno pitanje :)

Verovatno cemo se odluciti za Tasos, gledan na nikakinom sajtu i vise ne znam sta gledam.

Pitanje je koji deo Tasosa da gledam, koji ima lepe plaze za decu.

Lani

Uh ne znam... svako će ti reći različito.  :think:
Gomila ljudi se recimo oduševljava Pachis plažom i njenom okolinom, meni je ta plaža neviđeni krš.
Meni odgovara Skala Maries, ne bih išla tamo već 3 godine zaredom da nije tako. Doduše, mi smo dosta pokretni tako da i ne sedimo samo u SM, već idemo i po drugim plažama.
Za decu su ti dobre i Paradise beach, Psili Amos (mada na obe zna da bude gužva), plaže u SM, Glifoneri itd. Verovatno sam neku i preskočila, ovo ovako na brzinu. Golden beach i taj deo ne znam, tu smo samo prolazili, meni se nije dopalo. Niti mi se sviđa Potos. Ovako za povremene odlaske OK ali da bude baza za letovanje ne baš.

talas

Hvala, svaka informacija pomaze :)

senka

Mi smo uglavnom na Golden beach-u, nama je odlična.
Samo mesto je bezveze.
Ali na Tasos se ne ide da se zabiješ i ne mrdaš, tako da manje više nije ni bitno gde spavaš (u smislu blizine određene plaže)
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

jel

mislim da sam prvi put na temi   :lol:

imate li preporuku za neki apartmancic na plazi za jun i negde gd je topla voda tipa halkidiki
prilicno mi je hitno ili dal imate neku ok tur.agenciju?

smislila sam da vodim zojcek da malo pliva i u plicaku
bacanje sa betoske ploce HN-a, skorpije i zmije ostavljamo za avgust  :lol:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Deda

U junu nigde nije bas opla voda, Nei Pori ti je veeeeliiiki plicak , Stavros  :nokti2:  je nenadmasan sa plicacima .  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Summer

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

jel

:think: kakve su cene? divno izgleda

Lani

Mi ono jednom kad smo se okupali u Furki, ja sam bila zapanjena toplinom mora. Jel to uvek tako Summer?
Jeste tog leta (2011) bilo izuzetno vrelo u julu ali opet, na drugim mestima, nije voda bila baš tako maltene kao bara topla.

Summer

Quote from: jel on February 13, 2014, 11:36:50 AM
:think: kakve su cene?

do 16. juna je 40 eur apartman, a od 16. juna je 50 eur. nama je dala za 45, jer dolazimo po drugi put. apartmani su ogromni, 50 kvadrata, 2 sobe, dnevni sa kuhinjom  i2 velike terase.

Quote from: Lani on February 13, 2014, 11:47:17 AM
Mi ono jednom kad smo se okupali u Furki, ja sam bila zapanjena toplinom mora. Jel to uvek tako Summer?
Jeste tog leta (2011) bilo izuzetno vrelo u julu ali opet, na drugim mestima, nije voda bila baš tako maltene kao bara topla.

da, bas je topla. cak je nama par dana bilo ruzno vreme, a voda je bila super topla. jako je dugacak plicak.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

jel

Dedo, Summer  :kiss1:
cula sam na stavrosu da pirkaju stalno vetrici
a za toplu vodu, kapiram da zavisi i od struja  :think:

@summer -poslala sam im mail :)  :bighug:

moma

ja opet da kazem da se meni iris nikad nije javila
sad vise i ne mora