letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

disco2000

Finalina

Elanor

:bighug:
ja se jos ne usudjujem da se radujem
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Finalina

vrana

Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Xe

Uvek je pravo vreme za takvo putovanje  :good: :clap: :clap:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Margarita

Vockica

Quote from: linga on January 08, 2014, 01:22:53 PM
Ja se nadam da cu ove godine konacno imati sta da upisem na temu letovanja  :clap:   nismo bili od 2010.

Potpisujem...
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Lani

Praslin

Elanor  :clap: :clap:

Pomno pratim predloge. Planiramo da idemo sa mojom D. i klincima. Dakle, nas troje odraslih i četiri dečaka  :girl_in_love:  Nama treba neka all inclusive varijanta, mada je to verovatno prilično skupo.  :-[

"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Lani

Praslin, što mora da bude all inclusive? To zna da ograniči izbor, pa zato pitam.

Praslin

Ma, ne mora baš all inclusive (mada bi bilo zgodno), ali bi valjalo da bude bar pun pansion. Šanse nema da nešto kuvamo i spremamo dok smo sa njima. To su četiri munje, a svaka vuče na svoju stranu  :crazy:
Pojma nemam, nisam nikada išla u toj konstelaciji, pa smišljam šta bi nam od udobnosti sve trebalo  :think:

"Jao šta nas čeka, biće meni ove gliste milina jednog dana, sa setom da ih se sećam" - Disco

Lani

Aha OK, četiri dečaka, say no more. :girl_wacko:  :girl_haha: 
A koje zemlje gledate, Grčku ili može i Turska?

Praslin

Sve može, mada mi se Grčka čini najzgodnija.
A dečaci su uzrasta 8, 7, 5 i 2 godine. Ne znaš koji je veća munja. Osim kada su onesvešćeni od spavanja, ne staju uopšte  :crazy:

Margarita

ja sam nesto gledala nea kalikratiju, je li bio neko od nasih tamo?