letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

Tchi

a ja to volim, samo kad bi bila sigurna da nema nikakvih zivuljki, od medveda, preko vukova do buba

moma

meni se svidja ovo stackino
ali mi se ne svidja cijena :D
gledala sam ih i trazili su 65e za prizemlje ili 75 za sprat
prva polovina jula

stacka

Ja sam onda def dobro prosla sa cenom koju su mi ponudili.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

moma

meni je app u kalkulaciji uvijek 50 eur (ok +-5 eur)
:)

stacka

Sta znam, evo sad razmisljam mi smo uvek placali 50 eura dnevno, jun/septembar tako da i ne znam kakve su cene kad je jek sezone, ovo mi dodje normalno obzirom na to da je plaza bukvalno ispred nosa.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

stacka

Taman sam mislila da smo resili smestaj a onda naletim na drugi i pokolebam se :lol:

Ceco, da ne znas mozda nesto o apartmanima By the sea, nalaze se odmah do Stathisa? Na bookingu su ih ishvalili samo tako a dobili smo povoljniju cenu.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Ceca

Stacka, ne znam kakvi su im apartmani, wi-fi im je dobar, hvatali smo njihov signal ali nismo imali password.

Ako si dobila bolju ponudu onda ih rezervisi, lokacijski ti je isto, ima  parking, plaza je odmah tu. Stathis je zaista privlicno skroman, mm me je podsetio i da je kupatilo iz 1970.god. tako da ne moze da bude mnogo gore. Stathis mnogo bolje izgleda na slikama nego sto zaista jeste. Spolja je onako bas nasminkan ali unutra i nije.

Dusan 05.08.2005.

stacka

Hvala ti :kiss1:

Kod ovoga je jedina mana sto su prakticno dva kreveta u kuhinji, odnosno nema trece prostorije ali su ih toliko svi ishvalili da mislim da smo def prelomili i da cemo tu.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

bubi

Iznervirala sam se do maximuma.
Konačno sam našla super smeštaj i to dve vile u istoj agenciji.
Odemo ja još spremna i da biram.kad ono "nema za Peru kapa" rasprodato još u novembru.šokirana sam.a i toliko besna da mi se sad više ništa i ne svidja.

stacka

Bubi :bighug:

Mi definitivno od 22.6. do 2.7., u cetvrtak uplacujem depozit :clap:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Margarita

bubi :bighug: a za koji period gledas?

Lani

Stačka super  :clap:
Bubi... u novembru jbt...  :fool:

stacka

Moja sestra je uplatila letovanje za ovu godinu u novembru :lol: Dobila je nesto extra povoljno, kaze mirna je, ne razmislja jos o tome. Ja sam u novembru jos uvek razmisljala kako cemo Aleksin rodjus da proslavimo :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Summer

stacka, super  :clap:

znaci, vidimo se na moru  :clap:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

disco2000