letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

bubi

Elanor uklapam se u tvoju viziju.tako smo mi išli sa kumovima,kažemo ko šta planira pa ako nam odgovara idemo ako ne nikom ništa

stacka

I ja se skroz uklapam u Elanor viziju. Meni je super sto cemo imati toliko poznatih ljudi u blizini ali ne po cenu vidjanja svaki dan i uklapanja obaveza pod obavezno. Narocito ne sa mojom sestrom  :girl_haha:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Deda

Mi smo se pre 2 leta upoznali sa drugarima na plazi, proslo leto isli zajedno , sad tako ne idu jedni ne idu ni drugi  :girl_in_love:. A bilo mi je nezamislivo  :girl_haha:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

vrana

dedo, secam se te vase price
jos oni bese nisu iz jagodine?
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

emge

Elanor, tako i mi idemo.. pa taman posla da se čekamo za odlazak na plaži, za odlazak na jelo... i mislim da se ovako čak i više preklapamo nego da smo se dogovorili :girl_haha:

Vrano, preko koje agenicije idete? da vidim koliko ovo košta u julu.

Nama sad kumovi lobiraju Litohoro, mogli bi malo to, malo ovo vaše ako je regija divna :)

vrana

samo robinzon radu ovaj hotel
mi smo uhvatili super ponudu, 14 nocenja, polupansion, za nas cetvoro ispadne 750 e
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

senka

vrano mogla bih da ti uvalim i moju decu, kud toliko vas ne biste ni osetili  :lol:

a mm i ja na adu bojanu  :diva:

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

vrana

moze!

ili to ili obrnuto, sto da ne  :turpija:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

gasha

vrano, ovo divno izgleda
mi ove godine Krf
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

moma

kakva super ponuda, vrano

Lani

Quote from: Elanor on March 16, 2014, 03:43:01 PM
joooj :lol:
meni  je ideja o drustvu na odmoru super, dok ne moras nisakim da se dogovaras gde da idete, kada da krenete, kada da se jede i gde... ukoliko svaka porodica ima svoju organizaciju, a povremeno se poklapate i deca se igraju, divota :). nazalost, retko ko deli taj moj ideal zajednickog letovanja/odmorovanja :girl_sigh:

Evo ja delim taj ideal ali to je u praksi teško postići zato se i ne utrkujem da letujem sa drugima.  :girl_haha:

moma

mi smo sad na z imali 4dnevnu probu
i mislim da bismo sa ovim prijateljima mogli i na more 10 dana
strogo smo se dogovorili da svako radi sta zeli
ali nam se toliko radilo isto
da nam je bas bilo super :)
cak smo bili u jednom app
dvije spavace sobe, dva kupatila
zajednicki dnevni, trpezarija i kuhinja

moma

dedo, vocko i ostali poznavaoci,
imate li neki jeftin smjestaj u nei poriju da preporucite?

Deda

Vila joana , nije nesto ali sve ima i blizu je i dvoriste i hlad i veeeelike terase, atlantik radi

Deda