letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

Vockica

Danilo ima novo sediste i to je ok ali sta ce Dunji buster...jos ce i da joj smeta...
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Elanor

taj na koga je ceca naletela bi pisao vec neku drugu kaznu da je dete bilo u sedistu
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

kalimero

iskreno, za previsoku decu smeta.....sedi ti sa vise puta presavijenim cebetom i vezi se, nema sanse, smetalo bi ti, nije prijatno...... Ako su dorasli visini za samo pojas to je to.......a i da vidim da se sa histericnom trudnjacom raspravljaju :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

aleks

Hvala vam puno  :bighug:

Ali ovde je ili-ili. Znaci godine ili visina. Besmisleno je da dete koje je visoko preko 130cm zbog godina mora da ima sediste.
Moracu da proverim. A. inace ima bas ovakvo sediste iz AnaK posta, ali posto nas putuje petoro, a ja cu iza izmedju dva sedista, rekoh da sebi napravim malo prostora  :rofl:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

draganaa

Jovana 4.4.2005.
Lazar 12.02.2007.

linga

Jel neko bio u Kalitei? Imam preporuku od prijatelja za neki apartman.

cici

Egipat ukratko, Hurgada?Na sta obratiti paznju?

Elanor

nisam bila, ali ovako odokativno: da ima min 4* i da nije juli/avgust
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Unabebili

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

cici

Quote from: Elanor on June 04, 2014, 11:13:06 PM
To sam svakako uzela u obzir  :kiss1:

Una ja htela sazvakano :lol:

Unabebili

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

cici

prevodilica

Quote from: Elanor on June 04, 2014, 11:13:06 PM

to je najbitnije, septembar preporučujem, ako zbog škole možete da izvedete, mi smo tada bili

vrana

Quote from: linga on June 04, 2014, 01:16:35 PM
Jel neko bio u Kalitei? Imam preporuku od prijatelja za neki apartman.

ja sam bila par puta na kratko, nisam tamo spavala
meni deluje bas kao lepo mesto za odmor, ima svasta, fino je za setnju, slatko je uredjeno...sad ne znam samo za plaze kakve su, ali mislim da se lani tamo kupala, pa ce ti ona reci

Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Lani

Nisam se kupala tamo i mi smo bili samo u prolasku.
Onako dosta je živo, imaš puno sadržaja za decu a i za odrasle, gomila kafića i tako to. Plaže ne znam kakve su, nisam bila ali Kalitea ti je na OK mestu za švrćkanja po Kasandri tako da može da se ide i na plaže u okolini.