Da li imate masinu za susenje vesa?

Started by moki, May 17, 2009, 04:22:54 PM

Previous topic - Next topic

Tchi

Saska

ja sa ovom mojom skroz zadovoljna. mi smo je sa neka dva vezana popusta platili 37000. juce sam u nekim novinama videla reklamu za gorenje i 'mesec popusta za masine za susenje' sad cu da probam da nadjem.

Zumbulica

U Blicu juce, to me i inspirisalo, mada sam svakako planirala  :girl_haha:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Zumbulica

Jano, bas ta!

Narucila sam  :dance1: u Tehnomaniji, pise da isporucuju u roku od 24 h, videcemo.
Ovu sam izabrala
http://www.tehnomanija.rs/katalog/gorenje-masina-za-susenje-vesa-d63325.html

Citam da masina za susenje daje najbolje rezultate ako masina za pranje ima centrifugu sa 800-1000 obrtaja. Moja ima samo 600, ali sam potpuno zadovoljna sa njom.

Saska

sad imamo iste :) ni moja masina za ves nije bolja, nisam sigurna, ali mislim da nema vise od 500 obrtaja. ona posuda u kojoj se skuplja  voda je uvek poluprazna. ja narucila u nedelju, doneli je u ponedeljak.

Tchi

super, nema vise prostiranja i cekanja  :clap:

martina

htjela sam da kvotiram maxi, pa sam pritisnula na pogresan quote

elem, ja sve susim u masini, imam posebnu masinu za susenje. ima vise programa ( ova moja nova cak ima i program za fajtanje, kao ako hoces da peglas poslije, sto se meni rijetko desava)

racunam, koliko god struje trosi ( a trosi, to je jedan od najvecih potrosaca), bar nesto ustedim na nepeglanju, a usteda na vremenu i negledanju da li ce kisa, zaboravljanju vesa i to... je ogronma. ja stvarno ne znam kako bih bez nje prezivjela dok su mi djeca bila mala
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

maggie

Moja Gorenje susara (mislim da je bas ta D63325) u zadnjih godinu dana pocela da se kvarucka, nekoliko puta joj je iskocio zastitni termostat, a pre par dana je i crkao (prozor u kupatilu je uvek otvoren, ali ona kad radi bude temperatura i do 30 stepeni unutra). A sad se izgleda pokvario i senzor vlaznosti, uvek mi pokazuje dve kapljice i kad je poptpuno suv ves. Sreca pa je garancija pet godina.
Sonja 18.1.2004
Aleksandar 14.1.2008

martina

ja imam ovaj
http://www.samsung.com/ca/consumer/home-appliances/washers-dryers/dryers/DV419AES/XAC/index.idx?pagetype=prd_detail&returnurl=
sad smo ga skoro kupili, i masinu za ves i za susenje, one stare smo odnijeli na vikendicu

te stare su stvarno svasta preturile preko glave za 9 godina ( to su kitchen aid masine, klasicna americka masina za ves koja se odozgo puni). plasila sam se da ih seljenje ne dokrajci, al dobro je ispalo
ove sad masine ozgledaju bas mocno, a i ja kupila najcece sto imaju, da su po 5mm bile vece ne bi mogle uci u vesernicu ( skidali smo vrata :LOL:)
ali se bojim da im ne krene crkavati ova elektronika i dugmici, one stare su vile sa mehanickom dugmadi, dignes, spustis..
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

martina

eh, da.... htjedoh reci... ova nova masina za susenje mnogo krace susi, a ima i timer da se vidi koliko je vremena ostalo, ona stara me je izludjivala sto sam uvijek morala da pogadjam
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:

Zumbulica

Stigla juce, dobri su ovi iz Tehnomanije  :clap:

Tchi

disco2000

AnaK

Janko 23.7.2002.